2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673903 بازدید | 136169 پست
والا خواهر هر کاری میکنم بیخیال بشم نمیشه ،از خداهم دیگه واقعا دلسرد شدم ،دیگه از نذر وصدقه ودعا هر ...

نه باباااااا.... منم همچین حال خوبی ندارم. ۹۰ درصد حالم‌نگرانی و فکر و خیاله بخدا. منکه میگم‌ بخاطر همین استرس ها و نگرانی هاته. حالا منکه هنوز بلاتکلیفم ولی اصلا من انقدر سخت نگرفتم. لبنیات و سردی جات رو فقط از شروع پری تا آخر اقدام هام نمیخوردم. بعد از اقدام ها دیگه آزاد بودم. تو الان میگی قندت افتاده بوده،میدونی همین قند پایین خودش بدترین تاثیرو داره؟؟؟ بیا به حرف من گوش کن و یکم خودتو راحت کن عزیزم. از ته دلت بسپار به خدا. خودش درست میکنه...🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
آره دکتر هم بهم گفت یکم تنبلی دارم😔ولی ماه قبل اینجور نبودن کیتام خیلی دقیق رنگ میگرفت 

عزیزم قرص میخوری؟ من امشب بالاخره رفتم دکتر گفت تنبلی داری و قرص نوشت از این ال دی ها البته ی اسم دیگه داره ....ی چیز خیلی جالب اینکه تنبلی فقط این نیس ک دیر ب دیر پری بشی گاهی وقتا با لکه بینی یا تند تند پریود شدن نشون داده میشه ک من مدل دوم بودم 

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر میادکه روز ۱۰ سیکل آزاد شده اما نمیشه مطمئن بود. روز ۱۰ امروز بوده؟ اگه امروز بوده فردا هم کی ...

نه عزیزم فردا میشه 13 سیکلم الانم زدم خط ال اچ پرنگتر بود 

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
نه باباااااا.... منم همچین حال خوبی ندارم. ۹۰ درصد حالم‌نگرانی و فکر و خیاله بخدا. منکه میگم‌ بخاطر ...

من دوماهه لبنیات نخوردم اصلا بدنم الان چن وقته کوفتس یا پا دردم دیگه بریدم از رژیم خیلی دستو پام کلافن

2728
نه باباااااا.... منم همچین حال خوبی ندارم. ۹۰ درصد حالم‌نگرانی و فکر و خیاله بخدا. منکه میگم‌ بخاطر ...

مامان روشا عزیزم تبریک بخاطر بی بی چک مثبتتون انشالله ک تا 9ماه بعد پری نیاد و پسملی جا خوش کنه تو دلت ...ب شوهری هم نگو تا ازمایش بدی و ی سوپریز کوچولو کن همسرتو این نظر منه 😘😘🙏🙏🙏💓💓💓

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

بچه ها وقتی کیت میزنم  حداقل 5 ساعت مایعات نخورم بعد کیتو 3تا5 دیقه تو ادرار نگه دارم بعد نتیجشو ببینم درسته؟

بعد اینکه وقتی خشک میشن که رنگشون تغییر میکنه که میزنیم به برگه اینجا عکس میزاریم 

ببخشید تا حالا کیت نزدم گیج شدم

والا خواهر هر کاری میکنم بیخیال بشم نمیشه ،از خداهم دیگه واقعا دلسرد شدم ،دیگه از نذر وصدقه ودعا هر ...

اینجور نگو عزیزم خدا هیجوقت مارو فراموش نمیکنه ما یکم صبرمون کمه،من بخدا یه ساله عروسی کردم از روز اول تو رژیمم تا الان،منو شوهرم هیچ لذتی از زندگی نبردیم بخاطر بچه تمام تابستون حسرت یه بستنی موند به دلمون😂،۶ماهه اقدامم ولی هیچی،بقول شما دلمم نمیاد دیگه ول کنم رژیمو میگم انقد تحمل کردم بازم ادامه بدم ولی واقعا خسته کننده اس،من درکت میکنم ولی چاره ای نیست باید صبرکنیم تا ببینیم خدا چی برامون رقم میزنه

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
عزیزم قرص میخوری؟ من امشب بالاخره رفتم دکتر گفت تنبلی داری و قرص نوشت از این ال دی ها البته ی اسم دی ...

من دوماه پیش رفتم سونو گفت مشکلی نداری بعدماهِ بفدش رفتم گفت یکم تنبلی داری سونو دادم گفت کیست هم داری درصورتی که ماه قبلش از کیست خبری نبود،قرص مدروفم۵ بهم داد گفت بخور پریودت دقیق تر میشه دوماه خوردم خوب که نشدم بدترم انگار شدم،دوباره رفتم دکتر برام سیپروترن کامپاند نوشته گفت پریود که شدی شروع کن بخور ولی اصلا دوس ندارم بخورم،موندم چیکار کنم،شما چه علائمی از تنبلی داری؟

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏

https://8pic.ir/uploads/IMG-20210215-231219-914.jpg

https://8pic.ir/uploads/IMG-20210215-231215-

839.jpg

اینم آزمایس اسپرم همسرم ممنون میشم نظرتونو بگین و مشکلشو و بگین چیا بدم بخوره

الان اسید فولیک دی ای سی میخوره

برا جنسیت پسر اسپرمش چطوره

من دوماه پیش رفتم سونو گفت مشکلی نداری بعدماهِ بفدش رفتم گفت یکم تنبلی داری سونو دادم گفت کیست هم دا ...

من لکه بینی بین دو پریم دارم همش خیلی بده بخدا و اینکه میزان fsh,lhخیلی کم بود 

سلام بچه ها ..من این ماه تقریبا طبق این تاپیک پیش رفتم و سعی کردم اکثرا رو رعایت کنم .. امروز صبح میخوام بی بی بزنم ...دل تو دلم نیست .. چون سه روز مونده به موعد پریودم و تقریبا ۱۲ روز از روز تخمک گذاریم گذشته .. اولین اقدامم بود و خدا رو شکر تنبلی هم نداشتم .. برام دعا کنید دوستای عزیز تا بی بیم مثبت باشه و من خبر مثبت شدنشو اینجا بهتون بدم 💛💛💛

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
سلام دوستان دکترم بهم قرص دوفامد(دوفاستون) داده و گفته از شب چهارده پریود بخورم تا ده شب.حالا سوالم ...

عزیزم از شب اول نیست

از روز 14 دوره ات میخوری تا روز 24

تقریبی روز 14 رو روز تخمک گذاری در نظر گرفته پزشک

این دارو کلا برا اینه که باردار بشی... 

2706