2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673081 بازدید | 136169 پست

بچه ها من هر روز برام یه مشکل جدید پیش میاد چن وقت بود همسرم احساس سوزش داشت رفتیم دکتر گفت احتمالا عفونت ادراری باشه بعد رفتیم سونو گفت واریکوسل شدید داری اما آز اسپرم که قبلش دادیم  همه چیش خوب بود حالا سوالم اینه که این موضوع  رو جنسیت جنین هم تاثیر میذاره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرت سقط شد؟

نه عزیزم،همه دیگه میدونن اینجا، پسرم دنیا اومد و بعد دو روز آسموتی شد به دلیل کم رسیدن اکسیژن بهش

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2728
سنی ندارم عزیزم  آما دوساله خونه خودمم و از حرف دیگران  خست شدم خسته ...

امان از این دیگران. به حرف مردم اعصابتو خرد نکن. یه جوری رفتار کن که انگار خودت نمی خوای.

باور کن اگه استرس داشته باشی بیشتر طول میکشه. انشاللله این ماه انتظارت به پایان میرسه

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

شیاف استروژن رو باید تاچند وقت ادامه داذ؟من دیروز فقط یه بار ترشح خونی دیدم رفتم دکتر شیاف داد استفاده کردم اما نپرسیدم تا کی ادامه بدم.الان دیگه لکه ندارم همچنان ادامه بدم؟20تا شیاف هم داده.اگه کسی این مورد داشته ممنون میشم منم راهنمایی کنه

لی لی جان همسر شما بود واریکوسل داشت؟ درمانم کرد؟ عمل کرد یا نه ؟

نه عزیزم ما همچین مشکلی نداشتیم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
مگ هرکس بعد رابطه سوزش داشته باشه واریکوس داره

سوزش بعد رابطه نداشت فک کنم موفع ادرار داشت من دقیق اطلاعات ندارم اما سرچ کردم واریکپسل میتونه باعث ایجاد عفونت بشه و ما سونو کردیم و دیدیم واریکوسل داره

2706