2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1674710 بازدید | 136169 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کلا آی وی اف. من اولین باره انجام میدم البته تعیین جنسیتم کردم. ماه بعد انجام میدم

به سلامتی ولی اینجا تاپیک اقدام با کیت و رژیم و ...است ای وی اف ها یه تاپیک مفصل دارن من که میخواستم ای وی اف کنم عضوش بودم اما منصرف که شدم دیگه خبر ندارم ولی سرچ کن ای وی اف های ۹۹ واست میاره

خدایا شکرت...

من یه سوال دارم مامانا 

من روز ۱۱ هم ۴ تا فولیکول ۱۸ و ۱۵ و ۱۱ و ۱۴ داشتم 

روز ۱۲ ۲ تا hcg پنج هزار تزریق کردم و ۳۴ ساعت بعد آمپول ۱۱ ساعت قبل آمپول اقدام کردم 

امکان بارداری هست؟ همش حس میکنم کم بوده یا بموقع نبوده

خیلیم۲قلو دوسدارم ... 

2728
من یه سوال دارم مامانا  من روز ۱۱ هم ۴ تا فولیکول ۱۸ و ۱۵ و ۱۱ و ۱۴ داشتم  روز ۱۲ ۲ تا h ...

ماشالا چقد فولیکول داشتی میشه بگی دارو چی خوردی؟؟تا موقع آزمایش ک نمیشه هیچ جوره گف مثبته یا منفی..

به نیت 
بله گلم این آز اوله https://uupload.ir/files/6ekg_۲۰۲۱۰۱۲۷_۲۱۵۶۱۳.jpg این دومی  یک ه ...

جالب بود برام.من کم کاره شدیدم.قبل بارئاری هم کم کار بودم.بعدشم افتضاح زد بالا.ولیanti tpo  من نرماله.

دکتر غددم گفت چون نرماله فقط دوران بارداری قرص لازمه.همسرم کم کاره و anti tpo مثل شماس گفت کل طول عمرت رو باید قرص بخئری.در مورد این از دکترت سوال کن حتما.ببین تو بارداری مهمه یا نه.tshعالیه که اومده نرمال شده اما anti tpo  رو بپرس

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
 خواهرم دختر میخواست دکتر بهش قرص کلسیم داد. بازم تحقیق کنید

ای وای پس قطع کنم بعد بارداری بخورم 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
جالب بود برام.من کم کاره شدیدم.قبل بارئاری هم کم کار بودم.بعدشم افتضاح زد بالا.ولیanti tpo  من ...

عزیزم منم راهنمایی کنید بی زحمت 

اسفند یا فروردین اقدام میکنم اکثر خوراکم قلیایی کاهو لیمو زیاد میخورم ولی همسرم رژیم خاصی نمیگیره کار خاصی لازم انجام بدم ؟

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
عزیزم منم راهنمایی کنید بی زحمت  اسفند یا فروردین اقدام میکنم اکثر خوراکم قلیایی کاهو لیمو زیا ...

سلام. صفحات اول تاپبک رو خوندی؟ اطلاعات مهم اونجا ست. ۳،۴ صفحه اول رو بخون، بعد هر سوالی داشتی بپرس جواب میدیم. 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
سلام. صفحات اول تاپبک رو خوندی؟ اطلاعات مهم اونجا ست. ۳،۴ صفحه اول رو بخون، بعد هر سوالی داشتی بپرس ...

آره گلم چند ماهه که میخونم 🙂

خودمم بچه اولم پسره الان برا دومی هم پسر میخام 

2706