2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677542 بازدید | 136169 پست
من آزمایشای قبل بارداری رو ۸ ماه پیش انجام دادم دکتر گفت فقط ویتامین دی پایینه بقیه چیزا مشکلی نداشت ...

فکر میکنم اره.اگه ازمایشتو داری برو بیین علامتش یا اینه prolactin  یا این PRL

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروخانه هم داره من از داروخانه گرفتم صبحا 40 قطره بریز تو یکم آب و ناشتا بخور بد مزس بعدش دوباره آب ...

قطره ویتاگونس رو برای چی میخورید ؟

تنظیم‌کردن پریودی من تنبلی ندارم ولی سیکلام خیلی منظم نیستن میتونم‌بخورم‌

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
2728
شاما اولین باره اقدام داشتید؟؟

هر اسپرمی که بره داخل واژن احتمال بارداری داره.بعد اقدام تا اگه تا ۱۴ رئز بی بی هاله نداشت یعنی باردار نیستید.ولی اگه تاخیر داشتید میتونید ازمایش هم بدید.

و اینکه اکثرا بعد اقدام بهم میریزه سیکل ها.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
من 30دی پریودیم شروع شد بعد چهارروز قطع شد. بعد از پری روز دوباره اومد😢نمیدونم چرا اولین باره اینجو ...

چرا قطع بشه. بدنتو دستکاری نکن بذار رحمت تمیز بشه. عجله نکن

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

خانم ها از مرضیه جون خبری ندارین؟ نمی تونم تگش کنم. چند روزه نیست

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
معلومه که اینجا رو دنبال کن     ببین عزیزم برای اقدام جدای از اینکه چه جنسیتی میخوای بهتر ...

ممنون خانمی ... منظورم از تاپیک های مختلف تاپیک هاییه ک لینکشون تو صفحه اوله 

2738

سلام دوستان من چن ماه پریودیام شده 23 روزه یعنی 7 روز جلو مینداختم  الان باید قائدگی این دفم رو کی حساب کنم؟!؟! همون 23 روز یا 30 روز 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
چرا قطع بشه. بدنتو دستکاری نکن بذار رحمت تمیز بشه. عجله نکن

اگه تموم نشد 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
بچہ ھا  اگ۵۰ روز بعد از سقط اقدام ب بارداری مجدد کنیم اشکالی دارہ؟

بهتره 6 ماه زمان بدین ب بدن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
قطره ویتاگونس رو برای چی میخورید ؟ تنظیم‌کردن پریودی من تنبلی ندارم ولی سیکلام خیلی منظم نیستن میتو ...

اره عزیزم کلا برای همین کاره تنظیم پریودی تنظیم تخمدان و...

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
بچہ ھا  اگ۵۰ روز بعد از سقط اقدام ب بارداری مجدد کنیم اشکالی دارہ؟

جنین چندوقتش بود؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
ممنون خانمی ... منظورم از تاپیک های مختلف تاپیک هاییه ک لینکشون تو صفحه اوله 

آهان اونا رو همه رو سر فرصت بخون نکات مهمی دارن. ولی اونا فعال نیستن اینجا فعال و پویاست.

2706