2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677544 بازدید | 136169 پست
مرسی عزیزم ببخشید ها اذیتت میکنم. فلوکونازول 50؟ آسپرین 80؟

خواهش میکنم عزیزم این چ حرفیه

من فلوکونازول۱۰۰خوردم ۵۰پیدا نکردم و اسپیرین۸۰

حالا نمیدونم واقعا تاثیر داشته یانه رژیمم فقط حذف لبنیات بود 

اینو‌بارها کفتم شبا اقدام پیتزا و فلافل و مرغ خوردم  اگ بچم پسر یشه ینی رژیم انقدرم اهمیتی نداره 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همزمان با اقدام هم انجام میدادی؟ من ماه های قبل گاهی انجام دادم ولی این ماه اقدام دارم نمیدونم انجا ...

دقیق یادم‌نیس ،از بعد پریود حدودا تا ۵_۶شب هر شب انجام دادم شابد یکی دو تا اقدامم هم بود

2728
من خودم فولی ام راست بود موقع بزرگ شدن درد راست داشتم ازاد شدن درد چپ   انشاالله که چپ بوده و ...

انشالله🥰

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
بي بي گذاشتي؟ 

اره عزیزم . هاله انداخت دیروز . یه هفته تقریبا مونده به موعد🥰

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2738
مباركه انشاله كه قطعيه

قربونت عزیزم انشالله قسمت شما🥰😘

دقیق یادم‌نیس ،از بعد پریود حدودا تا ۵_۶شب هر شب انجام دادم شابد یکی دو تا اقدامم هم بود

سلام جنگلم

میشه بجای لوبیا شما جوابمو لطف کنید بدید؟

https://uupload.ir/files/dn4v_۲۰۲۱۰۱۲۶_۰۹۳۵۴۷.jpg

این عکس کیتام تا الان

دیروز ک روز ۱۳ سیکل بود سکنو رفتم

اندومتر ۱۲

تخمدان سمت راست پی سی او

سمت چپ فولیکول ۱۷ و نیم

اقدام هام

۶ شب

۹شب

۱۱شب

۱۲ ظهر

۱۲شب

۱۳ همسرم سر کار بود اومد کشش نداشت

و امروز ظهر قرار بریم ک ۱۴

اقدام هام اندازن؟

احتمال پسر دار شدن با این اقدام ها همون ۸۵ درصد؟

فولیکول راستم کی آزاد شده ؟اقدامها بهش رسیدن؟

چون لوبیا میگ پی سی او ینی راستم آزاد شده روز ۱۱ و ۱۲ درد تخمک گذاری داشتم .

میشه جوابمو بدید؟ من خیلی تو سرم اینا میچرخن

👪
اره عزیزم . هاله انداخت دیروز . یه هفته تقریبا مونده به موعد🥰

منم زدم ی هفته قبل موعد مارک مدیکور هاله انداخت روز بعدش ونستلو منفی شد.....بیبی شما چه مارکی بود ؟؟

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
وااای لوبیا من دارم به اقدام نزدیک میشم. هوامو داشته باشی ها انشالله پسر من آبان 1400 به دنیا میاد. ...

منم اقدامم نزدیکه. دخترم ابانیه حالا این ماه اگه باردار بشم پسرمم آبانی میشه 😍کاملا اتفاقی چون ما چندماه پیشم اقدام داشتیم ولی نشد.این دفعه ان شاالله میشه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706