2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677041 بازدید | 136169 پست
فتروس جان خدلی بهت تبریک میگم انشاله ازاین به بعدشم همه چی عالی باشه وبه سلامت نی نی خوشگلتو بغل کنی ...

مرسی عزیزدلم وهمچنین 

گفت احساس میکنم پسره منم نپرسیدم چیزی ازش

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
کسی که بارداره عنبرنسارا واسه بچش ضرر داره.حتی بچه ها ونوزادا. شنیدم مشکلاتی واسه چشماشون بوجود میا ...

والا من خیلی وقتی دخترم مریض میشد دود میکردم. و مثل آب رو آتیش بود. تا الان هم هیچ مشکلی نداره. 

ولی برای زن باردار نمیدونم. 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی  عزیزممم 😍 نمیدونم احتنالا برم اخه سیسمونی هیچی نگرفتم

منم ۱۵ هفته واسه جنسیت رفتم دوباره۱۸ آنومالی رفتم.

سیسمونی خریدن که کلا یه هفته طول میکشه،البته تخت وکمد ازقبل سفارش بدی.

منم هیچی نخریدم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2731
وای دیگه ازغربت براتون نگم،من امروز چقدر بخاطر غریبیم واینکه ازمامانم دورم گریه کردم

واااای... تو هم؟؟؟ 😅😅😅 بی خیال گریه دیگه، غصه نخور. زندگی همینه دیگه... 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
والا من خیلی وقتی دخترم مریض میشد دود میکردم. و مثل آب رو آتیش بود. تا الان هم هیچ مشکلی نداره.  ...

دخترت چندسالشه؟.

باردار که شنیدم خطر داره.

منم زایمان اولم واسه بخیه هام دود کردم البته دخترم تواتاق دیگه بود که دود احساس نکنه.

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سلام عزیزم... نمیدونی چقدر برات خوشحال شدم  برای ما هم دعا کن عزیزم دیگه میگی خیلی تعریف ...

مرسیی عزیزدلم انشالله قسمت خودت گل پسری عزیزممم😍

والا نمیدونم خیلی مطمعن نکفت فقط گفت احساس میکنم همبن منم نپرسیدم 🤨

2738
منم ۱۵ هفته واسه جنسیت رفتم دوباره۱۸ آنومالی رفتم. سیسمونی خریدن که کلا یه هفته طول میکشه،البته تخت ...

عهه مامانم میگ نمیخاد بری بابا همپن ۱۸هفته برم انومالی

ببینم طاقت میارم یا نه 

مو مو جون من خودم حس میکنم اومده وسط.😊 آخه تو سونوی قلب گفت یه میوم ۱۹میلی تورحمت داری میگم نکنه د ...

نگران نباش اما باید تحت نطر متخصص خوب باشی میوم شنیدم تو بارداری پیش میاد بعد بارداری هم از بین میره سعی کن استراحت کنی تا میتونی میوه بخور به دلت بد راه نده

وای دیگه ازغربت براتون نگم،من امروز چقدر بخاطر غریبیم واینکه ازمامانم دورم گریه کردم

من که با مامانم تلفنی حرف میزنم ختم میشه به بغض.

و بغض رو هی قورت میدم نفهمه.

خیلی سخته....

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
عهه مامانم میگ نمیخاد بری بابا همپن ۱۸هفته برم انومالی ببینم طاقت میارم یا نه 

منم قصدم همین بود،دکتر گفت من جای تو طاقت نمیارم،دکتر سونو ها.

رفتم دودقیقه نگاه کردوتموم.

ولی خیالت راحت پسره،دکترم گفت حتی اگه شک کنن پسره صدردصدپسره ولی شک کنن دختره ممکنه سونوها بعدی بگن پسر.

دختزممکنه اشتباه بگن ولی پسر اشتباه نمیشه

دخترت چندسالشه؟. باردار که شنیدم خطر داره. منم زایمان اولم واسه بخیه هام دود کردم البته دخترم توات ...

الان سه و نیم هست. ولی از یکسال و خرده ایی هر موقع مریض میشد سریع دود میدادم. 

واقعا تاثیر داره... 

2706