2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677436 بازدید | 136169 پست

لوبیای عزیز من ۳۹ساله هستم خیلی دوست دارم ی پسر داشته باشم همسرم براش فرقی نداره که پسر داشته باشه یا ن برای همین هچگونه کمک یا همکاری نمیکنه دوتا دختر گل دارم یکی ۲۳ویکی ۱۳ساله بنظرتو بارداری سوم برام خطرناکه؟بخاطر سن وفاصله ۱۳سال آخرین بارداریم میپرسم بدون همکاری همسر میتونم اقدام کنم برای پسر دار شدن ؟دکتر نمیاد تغذیه پر کالری وگرمیجات هم از سر لج نمیخوره

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری
عزیزم یعنی اینکه یه بار سلام ولعن رو جدا بگم بعدش کامی بخونم؟؟؟

بله اول سلام ولعن بخونید بعد زیارت عاشورا رو کامل بخونید

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکبیریعنی چی😢🙈

تکبیر یعنی یاد کردن خداوند همون الله اکبر

2731
ببخشید عزیزم سلام ولعن رو یک بار یاصدبار؟؟؟

یک بار در روز کافیه

اوابوست پیدا نمیشه اگه پیدا کردین اوابوست بهتره اگه نه که اینوفولیک

لوبیاجان صفحه ی 2 از فراسیون صحبت کردین. فراسیون هم باعث افزایش کیفیت تخمک میشه؟؟ اگه آره، از روز چند پری مصرف کنم؟؟ 

آنزیم کیوتن، کار اینوفولیک رو میکنه؟ 

2738
مرسی عزیزم وقت دکتر نگرفتم همینجوری برم قبول میکنن

اره بابا اورژانسي برو حتماااا

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
واقعا؟! اخه نگران شدم دیدم مثه همیشه نیست

نه پريود در زمانهاي اقدام عجيب و غريب ميشه ك نشانه خوبي هست از اينكه بدن داره كم كم خودش اماده ميكنه 

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
اره بابا اورژانسي برو حتماااا

آره امروز حتما میرم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
ماه پیش رفتم سونو ولی فک نکنم این ماه سونو برم دیگه اقدام میکنم ببینم خدا چی میخواد خیلی نمیخوام دی ...

عزیزم حتما سونو برو و حساس نباش و ااحتمال بده که اصلا باردار نمیشی اینجوری استرست کمتر میشه بهش گیر نده خیلی 

بعدم بی بی چک نزن تا روز موعد پری . اگه نیومد بزن . من سری قبل 6 روز تاخیر پریود داشتم ولی از روز موعدم بی بی چک زدم و کمتر منتظر موندم اگه میخواستم از 2 - 3 روز زودتر بزنم دیوانه میشدم بعدم پری میومد و داغون میشدم 

آتی جون سلام خوبی گلم ای ماه اقدامی انشالله که بگیره برات  کی میخوای بری سو‌نو بعدش کی اقدام م ...

عزیزم تو خوبی ؟

ببین کیت زدنو شروع کن وقتی پررنگ شد حتما سونو برو اینجوری بهتر میفهمی کی اقدام کنی 

والا من ۱۱ سیکل کیتم خیلیییییی کمرنگ بود. بعد ۱۲ سیکل گزاشتم دیدم پررنگ شد که لوبیا گفت اقدام کن که ...

کاش سونو هم رفته بودی . ایشالله که گرفته و دخمل خانومت پریده تو دلت   

2706