2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1672884 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۲گلم ...بسلامتی،❤️تو ان تی به تو گفت دکترت؟

بسلامتی عزیزم...منتظره خبرت هستیم حتما بیایی بگیا...با روش لوبیا اقدام کردی؟ان تی احتمال داد دختره

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
یعنی اسپرمش کم میاد😭😱ای خدا چیکارش کنم

ن بابا کی گفته بدنش به این روال عادت کرده ولی طوری مدیریت کن ک تمام اسپرما تو زمان اقدام داخل تخیلیه بشه و جلوگیری نکن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
فاطمه جان من شکمم اززیرناف مثل تپه قلمبه شده یه کوچولو،😂توام اینجوری؟

والا من کلا نی نیم پایینه یعنی دکتر گفت هنوز بالا نیومده..ولی شکمم یه کوچولو اره زیر ناف قلمبه شده و سفته

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
آره عزیزم، یکشنبه تخمک گذاریم بود 😉

بسلامتی انشاالله که گلپسری رو کاشتی تو دلت...فقط تا یک هفته سعی کن نشاسته بخوری،،و همینطور حسابی بیخیال باش کار سنگینم نکن...گرمی هم محدود کن

بالابخاریه وسشورام همیشه رومبل پیش ایینه س😂

مثل همسر من😂🤣😂 همسر من گرمه هر وقت من بگم بیا اون با کلمه میاد ولی ارزوش مونده ک من بگم 🤣🤣🤣🤣 چون میخوام موقع اقدام خودم پیش قدم بشم برای خواستن رابطه. اگ بهش پا بدم روزی ۲بار پایه هست. ولی من بد اینک ارضا شد خودمو میزنم ب خواب اونم میگیره میخوابه و تا الان این روش روش تاثیر مثبت داد🤣🤣🤣🤣 البته بیشتر معاشقه هست و اگ بخواد رلبطه باشه ظرف ۵مین ارضا میشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
حتما یه سونو سینه انجام بده منم همین مشکل داشتم یعنی وقتی نزدیک پری میشه ردم زیاد میشه یا زمان تخمکگ ...

متفورمین میخورم با قرص کابرگولین 

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
باشهههه وای نمیتونم نگه دارم😂😂😂 ولی زودتر از ۲ نمیزنممم😤😂

گیر دادی به ساعت الان ساناز🤣😑🤐برو بزن بابا یه ملتو اسیر کردی😁

بگما همون موقع هالشو دیدم داشت خط مینداخت مال چند ساعت بعد نیست ولی خوب دلمو خوش نکردم بهش تو عکس هم ...

خیلی محوه، ولی خب انشالا که خیره. حالا فردا اول صبح باز بزن ببین پررنگ تر میشه؟؟؟  منم باهات موافقم، آدم دلشو خوش نکنه بهتر از اینه که امیدوار بشه بعدا ضدحال بخوره. ولی ایشالا واسه تو برعکس میشه. 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
مثل همسر من😂🤣😂 همسر من گرمه هر وقت من بگم بیا اون با کلمه میاد ولی ارزوش مونده ک من بگم 🤣🤣🤣🤣 ...

وای چه خوب برای من دسته خودشه وقتی رابطه انجام میشه تا موقعی که اشکمو در نیاره ارضا نمیشه عوضی🙄😒😬

هر وقت اقدامی هستین باید حتما بگین اقدامی هستین!!! من نمیدونم کیا اقدامین و کیا برای شناخت بدنشون کی ...

لوبیا جون کیتمو میبینی سیکلام 24روزس و الان 23سیکلم چرا رنگ داره اخه؟؟دوفاستونم می خورم البته 

https://uupload.ir/files/liil_img_20210120_123707.jpg

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
بسلامتی انشاالله که گلپسری رو کاشتی تو دلت...فقط تا یک هفته سعی کن نشاسته بخوری،،و همینطور حسابی بیخ ...

مرسی عزیزم، توکل به خدا...

اتفاقا امروز یه عالمه ماکارونی گذاشتم که تا دو سه روز بخورم 😅

گرمی هم نمیخورم دیگه. ببینیم خدا چی میخواد... 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2706