2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1674653 بازدید | 136169 پست
🤣🤣🤣🤣 یعنی اینارو ما راحت بذاریم ما رو سوار میشن😂😅

چه باحال

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
آره زرشک سرد هست ولی به شدت قلیایی کنندست. متاسفانه بیشتر قلیایی ها طبع سرد دارن ولی زرشک به خاطر تر ...

رکژان جون چطوری خورده بشه زرشک؟پخته یا خام؟

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی وقت زیادی برای قلییایی کردن نداره باید پشت سر هم بره حدود ۱ ماه دیگه

خب منم همین ام. 

منم 8 پری صبح پاک میشم. یعنی همینطوری برم؟

منم 15 پری تخمک گذاری دارم

انشالله بسلامتی 

منظظورم این بود چ روزایی اقدام میری؟ میدونم شما 4 پری پاک میشی و همون 14 پری معمولا تخمک گذاری داری. چ روزایی اقدام میری؟

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2728
ویور‌گذاشتم مثه دیشبی شد  مدیکورم زدم یه هاله خیلی خیلی کمرنگ داره که تو عکس شاید نیوفته ولی خ ...

عکسشو بفرست عزیزم من ده روز بعد تخمک گذاری هاله خیلی کم رنگ افتاد خداروشکر باردار  بودم اولاش بزور میشد دیدش ولی هرچی گذشت یه کم مشخص تر شد

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
نمیدونم بی بی اگه ۱۴ روز بعد از تخمک گذاری منفی باشه احتمالش کمه باردار باشی

مشکل اینجاست نمیدونم زمان تخمک گذاریم کی بوده😂😂

کیت میزاشتم مثبت نمیشد

از روز ۱۶ تا ۲۰ اقدام داشتم

مَن فَقَ وَختي میجَنگَم كِ مُطمَئِنَم بَرَندِه میشَم!
عکسشو بفرست عزیزم من ده روز بعد تخمک گذاری هاله خیلی کم رنگ افتاد خداروشکر باردار  بودم اولاش ب ...

علائم بارداریتون چیا بود؟

راست میگن اولین علامت اینه که سینه ها تیر میکشه؟

https://uupload.ir/files/wty5_۲۰۲۱۰۱۱۸_۱۰۰۴۰۲.jpg خانما میشه نظرتونو در مورد کیت امروز بگین. 

هنوز جا داره پررنگتر بشه

تا دو روز دیگه مثبت میشه بنظرم

علائم بارداریتون چیا بود؟ راست میگن اولین علامت اینه که سینه ها تیر میکشه؟

من مثل همیشه بودم ولی کمر درد ودلدردم از همیشه زودتر شروع شد سینه هامم حساس بود گفتم لابد تلقینه ولی خیلی ب بوی گوشت مرغ حساس شده بودم ولی گفتم ن خبری نیست چون دوسال منتظر بودم و گفتم تلقینه تا بی بی مثبت شد.

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
دقیقا با خودم میگم سرنوشت خلقت هرکس و از دنیا رفتنش با خداست پس خدا هرکس رو ب اقتضای زمان خودش ب دنی ...

اون چيزي كه من فهميدم اينه كه وقتي انسان ارزوي داره حتما تو سرنوشتش هست مثلا ثروت و فرزند  و اين چيزا ولي منظور از تلاش اينه كه زمينه مساعدش رو هم داشته باشيم مثلا ميگن كسي كه ذهن فقير داره يعني خسيسه و بخشنده  نيست و همه چي رو محدود ميبينه به ثروت نميرسه پس حتي تو سرنوشتمون هم باشه بايد شرايط فيزيكي هم مساعد باشه

من مثل همیشه بودم ولی کمر درد ودلدردم از همیشه زودتر شروع شد سینه هامم حساس بود گفتم لابد تلقینه ولی ...

بسلامتی انشالله😍

من ماه اول اقدام دیدم پریود نشدم سر وقت چقد خوشحال شدم گفتم باردارم🙁😂

پریودام ۲۹_۳۰ روزه بود ولی از وقتی اقدام دارم ۳۴ روزه شده

پس باید منتظر باشی 

اره انتظار خیلی سخته مخصوصا واسه منی که لحظه شماری میکنم باردار شم😁

عاشق بچه هام واسه همسرم زیاد فرقی نداره بود و نبود بچه ولی از وقتی اقدام داریم میبینم ذوق داره اونم😅😂

2706