2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677453 بازدید | 136169 پست
سلام عزیزم ی سوال  برای پسر دار شدن بعد از مثبت شدن کیت باید از چندساعت بعد اقدام کنیم؟؟بعضی ...

ببخشید چندتا سوال شد نه ی سوال🙈

برا خوب کردنِ حالِ آدمها حتما نباید دکتر باشی...یذره "مهربون" باشی کافیه...

خانما من ۳ ماه پیش سقط داشتم بعد دوتا پریودم مثل همیشه منظم بود این بار پریود سوممه ۶ روزه لکه بینی دارم فقط چون همیشه دوروز قبل پریود لک بینی داشتم این بارم گفتم حتما پس فردا پریود میشم ولی نشد فک کنم دیگه فردا پریود شم 

الان خیلی نگرانم بنظرتون چرا من انقد لک بینیم طول کشیده میترسم ی مشکل تازه باشه فعلا دکترم بگه بیخیال اقدام شو 

مامان دوتا دخمل ناز 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر طلام یعنی میشه ما هم یه روزی پسر دار بشیم من که هر چه در مورد خودم فکر میکنم باور نمیشه پسر دار ...

عزیزم سعی کن طرز فکرتو عوض کنی.منم اولش مثل تو بودم ولی الان رو ذهنم کار کردم یه پسر بچه دو ساله همش داره تو پذیرائی خونمون از مبل ها بالا پائین میره. شبیه دخترمه.   ای خدا ناامیدمون نکن

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2731
https://uupload.ir/files/r0yv_20210117_034952.jpg همین الان آش فاطمه زهرا بار گزاشتیم  بچه ه ...

قبول باشه عزیزم. چقدر خوبه که اینقدر دوست خوب پیدا کردیم که بدون اینکه همو ببینیم و بشناسیم به یاد هم هستیم.

منم دیروز نماز حضرت زهرا خوندم برای همه بچه  ها دعا کردم. انشالله خدا به هر کس اونی رو بده که دلش میخواد

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
سپردم بخدا  هرچی خیره  شما اقدامی هستی ؟

ماه بعد اقدام میکنم.

منتظرم چند روز دیگه پری بیاد و شروع کنم.

ماه بعد اقدام میکنم. منتظرم چند روز دیگه پری بیاد و شروع کنم.

پری کی میاد؟

تو از همه زودتر میری به جنگ

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2738
نمیری تو رو دختر؟ چی گفتی؟ ده بار خوندم متوجه نشدم

🤣🤣🤣🤣 یعنی اینارو ما راحت بذاریم ما رو سوار میشن😂😅

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2706