2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677167 بازدید | 136169 پست
من ۵ساله زایمان کردن ازاول تا الان هیچوقت دردنداشته.ولی الان خیلی شدیده،طوری که با آه وناله پامیشم و ...

اگه گودی کمر دارین زیر پاهاتون بالش بزارین بخوابین

کیسهری آب گرم بگیرین ب کمرتون شاید تسکین بده

یهو بلند نشین یا یهو نشینین.رفته رفته با جلو اومدن شکم به کمر فشار میاد.مادر شدن خیلی سخته واقعا😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درد بارداری هم هسش توی بارداری اول هم کمردرد داشتین؟

بارداری اولم نه ،به خوبی بارداریم سپری شد.طوری که بعضی وقتا یادم میرفت باردارم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اگه گودی کمر دارین زیر پاهاتون بالش بزارین بخوابین کیسهری آب گرم بگیرین ب کمرتون شاید تسکین بده یه ...

فکرکنم کمی دارم.اره بالش میزارم دردش کمتر میشه.

وااای اصلا حرکات یهویی نمیتووووونم همش باآرامش وناله😥

میچسبم به رادیات خوب میشم.

همسر لطف کرده کرسی درست کرده میرم زیرش بهترمیشم.

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2728
فکرکنم کمی دارم.اره بالش میزارم دردش کمتر میشه. وااای اصلا حرکات یهویی نمیتووووونم همش باآرامش ونال ...

پس اگه گرما بهتون تسکین میده حتما کیسه ی آب گرم بزارین جایی ک درد میکنه

https://uupload.ir/files/r0yv_20210117_034952.jpg

همین الان آش فاطمه زهرا بار گزاشتیم 

بچه های تاپیک واسه حاجت دل همتون دعا کردم

🥰🥰🙌🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
https://uupload.ir/files/r0yv_20210117_034952.jpg همین الان آش فاطمه زهرا بار گزاشتیم  بچه ه ...

چقدر احتیاج داشتم به همچین پیامی.🌹

الهی،گاهی،نگاهی،خدایا خواسته دلم رو براورده کن مصلحتم توش قرار بده،یا فاطمه زهرا ،چادرت را بتکان روزی ما را برسان،خداجونم میدونم که تا عید زیر این امضامو امضا میکنی،و من دوباره و هزاره باره به الرحمن الراحمین بودنت اطمینان پیدا میکنم.
چقدر احتیاج داشتم به همچین پیامی.🌹

الهی همون بشه که دلت میخواد🥰🌹

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2738
@fotros313   جان کجایی گلم؟ هنوز خیلی تهوع داری؟ کی ان‌تی میری؟

سلااام عزیززم خوبییی؟!

استعلاجیم تموم شده مشغول رفتن به بیمارستانم 🙈

تهوع نسبت ب اولا و حساسیته کمتر شده خداروشکرراما همچنان هست 

دکترم گفته پنج بهمن بیا مطبم تا بهت بگم کی بری ان تی 

راسی خبر جدید از جنسیت وبارداری دوستان نداریم؟؟

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
فدات بشم ممنونم‌  دقیق نمیدونی اقداماش از نظر لوبیا خوب  بوده یا ن

مامان نورای عزیز وقتی کیتتش مثبت شد رفت اوج فک کنم رابطه داشت تا کمرنگی کلا۳ تا اقدام ولی ۲ تا فک کنم رسید

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرضیه جون میگم عرق بومادران استفاده کردی؟خوبه بنظرت؟گرفتم ولی نمیدونم تو این موقعیت بخورم یا نه

عزیزم وقتی این ماه اقدام داری چیز جدید اصلا امتحان نکن چون ممکنه کل سیستم بدنت تو ماه اقدام بریزه بهم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ای جانم مبارکه گلم،واسه من ۱۰روز بعد تخمک گذاری هاله داشت

عزیزم منم ۱۰ روز بعد از تخمک گذاریه..اینم تست امروزم...ولی همچنان هاله ست

https://uupload.ir/files/y9k2_۲۰۲۱۰۱۱۷_۰۸۱۰۳۹.jpg

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
سلام گلم .چند بار اقدام داشتی توماه؟؟ ماه اول اقدامته یا ماهای قبلم اقدام داشتی؟؟

۳ بار یک روز در میون اقدام داشتم...دو بار هم روز تخمک گذاری...بله ماه اول اقدامم بود...۶ روز ب پریودم مونده..۲۵ سیکلم .. ولی همچنان بی بی چک هاله داره

https://uupload.ir/files/y9k2_۲۰۲۱۰۱۱۷_۰۸۱۰۳۹.jpg

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨