2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677512 بازدید | 136169 پست
عکس بدم میتونی خودت بفهمی چی نوشته؟؟

اره عزیز بده 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
اره عزیز بده  

https://uupload.ir/files/bpxa_16108109998443839368664479157731.jpg

https://uupload.ir/files/tnc0_16108108458336449029166280780581.jpg

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مامان روشا لوبیا تحقیق کرده بود ک اسپرین ضخامت پایین میاره و برای دوستانی ک ضخامت خب دارن میگ بخور&n ...

بله، میدونم. منم خودم بعدش پشیمون شدم از خوردنش. و تو اقدام این دفعه دیگه نخوردم. به نظرم کسی بخواد بخوره هم فقط یک ساعت قبل اقدام بخوره،نه چند روز.  آخه پرسیدی کی گفته بخورین؟؟؟ گفتم بگم دکتر گفته بود!!! 😂😂😂😂😂😂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
https://uupload.ir/files/bpxa_16108109998443839368664479157731.jpg https://uupload.ir/files/tnc0_ ...

کلا بچت به دنیا اومد نتونست تنفس عادی انجام بده و فاقد تنفس بود مستقیم اینو تو دستگاه قرار دادن و بد از مدتی کاملا تنفس دستگاهیش اونم با دستگاه پایین اومد و فوت شدن حتی احیای قلبی هم براش کردن انگار ک جواب نداد. خودتون ک میدونین اگ بچه تو بدو تولد اکسیژن بهش نرسه دچار عارضه مغزی میشه دیگ بهتون اینا گفتن یا نه؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
والا بخدا، حالا خوبه خواهرم توهم بارداری میزد والا بدبخت یه شب اونم بهمن ماه یه روز مونده بود بره از ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤭🤭خداروشکر از من تباه ترم بوده

وای خربزه میخوام🥺😭

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
بله، میدونم. منم خودم بعدش پشیمون شدم از خوردنش. و تو اقدام این دفعه دیگه نخوردم. به نظرم کسی بخواد ...

امان از دست شماها، بخدا دکترا اصلا به این چیزا دقت نمیکنن برا همه فقط ی نسخه میفرستن میگن برو باردار نشدی برگرد و همینطور درامدزدایی

2738
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤭🤭خداروشکر از من تباه ترم بوده وای خربزه میخوام🥺😭

جان مرضیه مرگ من از این هوسا نکنین همسرای بدبختتون اونم تو این فصل کجا خربزه پیدا کنن هندوانه هست خربزه لنگاش بین اسمون و زمین وا مونده تا تابستون

کلا بچت به دنیا اومد نتونست تنفس عادی انجام بده و فاقد تنفس بود مستقیم اینو تو دستگاه قرار دادن و بد ...

اره وقتی دنیا اومد گفتم که تو رفتگی داشت و گفتن که یه مدت با اکسیژن نفس میکشه و خوب میشه ولی من مطمینم ربط داره به این که حرکاتش کم شده بود ده روز قبل تولدش

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
از سه روز به پریودی بخوری هم میشه

لوبيا جان كيت دوم رو هم نگاه كن لطفا انگار هنو رو اوجه بنظرت خوبه امشب اقدام برم و اگه تا يازدهم كمرنگ نشد يك اقدام ديگه اگه شد ديگه اقدام نكنم ؟ خوبه؟ 

https://uupload.ir/files/g0c2_c6e6c6c9-9866-4d03-9403-0b044b54373c.jpeg

کلا بچت به دنیا اومد نتونست تنفس عادی انجام بده و فاقد تنفس بود مستقیم اینو تو دستگاه قرار دادن و بد ...

وای دوباره اون روزا برام زنده شد😭خدایا آخه چرا

اره وقتی دنیا اومد گفتم که تو رفتگی داشت و گفتن که یه مدت با اکسیژن نفس میکشه و خوب میشه ولی من مطمی ...

بچه سالم بود از همه لحاظ ولی مشکل اکسیژن پیدا کرده بود و مطمئنم این رو مغزش تاثیر گذاشته بود و خدا خیلی دوسش داشت ک نذاشت بمونه و زجر بکشه. دکترت خیلی کم کاری کرد خیلی چون وقتی حرکت کم میشه مستقیم ارجاع میدن برا زایمان

وای دوباره اون روزا برام زنده شد😭خدایا آخه چرا

من شرمندتم چون خودمم این دوران گذروندم میدونم چی کشیدین

2706