2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677405 بازدید | 136169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آبی که توش نخود رو خیسوندیم؟

میدونی عزیزم لوبیا برای خودت قبل از اینکه نخود را روی گاز بزاری تقریبا 10 یا 12 دونشو خالی بخور و اندازه دو سه قاشق هم آب نخود را بخور به شدت رحم را از سردی در میاره. آب نخود را آره می‌ریزی و دو سه لیوان آب سرد روش می‌ریزی باید حتما سرد باشه تا زود پخته بشه. و خیلی بنیه مرد را قوی میکنه موفق باشی

میدونی عزیزم لوبیا برای خودت قبل از اینکه نخود را روی گاز بزاری تقریبا 10 یا 12 دونشو خالی بخور و ان ...

اها ممنون گلم

درست میکنم

یادمه بچه بودیم مادرم شبهای زمستون عدس، گندم، نخود تفت میداد ما میخمردیم. به جای چیپس و پفک و چقدر هم خوشمزه میشد. 

ماهی میگه ابش رو میده همسرش میخوره، ولی فکر نکنم شوهر من اب رو‌بخوره.. ولی شاید اون نخود رو خوشش بیاد. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2738
نه من نگاه کردم سیب شیرین گرم و تر به نظرم این سیب قرمز ها که معمولا طرف های عید میاد و خیلی خو ...

لوبیاجون میشه به عکس کیتم نگاه کنی همینجوری زدم . عزیزم امروز 7روز پریودیه ودیشب شوهرم با جلوگیری تخلیه شده و از امشب یه شب درمیان میرم عزیزم یادته من لتروزول میخورم  . فعلاخوبه از کی کیت بزنم گلی

نمیدونم  والله لئوتال  شب برگه های سونو رو نگاه میکنم بهتون میگم ضخامتم چنده؟؟

اره

واسه همین میگم که کیت بزنی تا ببینیم دوره لئوتالت چند روزه. اگه مثلا سیکل ۲۸ روزه باشه ولی تخمک گذاری روز ۱۸، هم ما اونروزها اقدام برات نزاشتیم و احتمال لقاح پایینه و هم دوره لئوتال کوتاهه و جنین با پریود دفع میشه

لوبیاجون میشه به عکس کیتم نگاه کنی همینجوری زدم . عزیزم امروز 7روز پریودیه ودیشب شوهرم با جلوگیری تخ ...

سیکلت چند روزه هست؟

تو صفحه اول نحوه کیت زدن نوشتم از چه روزی کیت بزنی

نظریه رمزی میگه تو اولین سونو بچه طرف راست ساک پسر طرف چپ ساک دختر .پس برای شما درست بوده.خدا حفظش ک ...

اهان،سمت راست کسی که عکسو نگا میکنه یعنی ؟اخه سمت چپ ساک هست بچه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706