2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677449 بازدید | 136169 پست
لوبیا به نظرت تاثیر اون داروهای که اول بارداری خوردم نیست؟ 

فکر نکنم! اگه میشد تا حالا شده بود. ولی خوب شاید جفت رو ضعیف کرده. نمیدونم! به نظر من شیاف نزار. شیاف کلا اینجا اصلا نمیدن. بزار اگه جفتش ضعیفه به زور نگهش نداری. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب میشد روز چند سیکل؟ و سیکلاتون چند روزه هست؟ و چند روز پریود میشین؟ خوب اگه تغذیه میدن، ضرر ن ...

سیکلهام ۲۸ تا ۳۰ روزه روز دهم سیکلم بود ۷ روز پری بودم بعد سه روز اقدام داشتم که شد روز دهم بعد ۴ روز تخمک گذاری داشتم که میشد ۱۴ سیکلم

خوب میشد روز چند سیکل؟ و سیکلاتون چند روزه هست؟ و چند روز پریود میشین؟ خوب اگه تغذیه میدن، ضرر ن ...

عزیزم گفت چند تا قرص به شوهرم میده بخوره و یه پودر به خودم که تو پریودیم بخورم گفتم اقدام خاصی میخواد گفت نه فقط اینارو بخور یه سری سوالها رو هم قبلش ازم پرسید بعد گفت ازمایش پیش از بارداری باید بدی و بیاری برام که دارو رو بهت بدم 

2728
عزیزم گفت چند تا قرص به شوهرم میده بخوره و یه پودر به خودم که تو پریودیم بخورم گفتم اقدام خاصی میخوا ...

حالا هزینه اش چنده ؟ راجع به تعداد و زمان اقدام هم حرف میزنه؟

سوالتون رو ندیدم. کجاست؟

میگم درد تخمدان توی زمان تخمکگذاری 

یعنی تخمکگذاری تموم شده یا نه؟

اخه من چند روزه گاهی درد دارم دیروزم کیتم مثبت بود الان یکم دیگه میرم بازم کیت بزنم 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
میگم درد تخمدان توی زمان تخمکگذاری  یعنی تخمکگذاری تموم شده یا نه؟ اخه من چند روزه گاهی درد د ...

نمیشه گفت! به درد نمیشه کامل اعتماد کرد. مگر در مواردی که کیت مثبت هست و حالت تیر کشیدن هست برای یکی دو روز که برای زیرگ شدن تخمک خست. و وقتی این درد تموم شد یعنی احتمال زیاد تخمک ازاد شده. بقیه موارد درد قابل اعتماد نیست

میگم درد تخمدان توی زمان تخمکگذاری  یعنی تخمکگذاری تموم شده یا نه؟ اخه من چند روزه گاهی درد د ...

این درد که الان داری برای بزرگ شدن تخمک هست. حواست خوب یه تسن درد باشه و وقتی کلا درد تموم شد تخمکت ازاد میشه

2738
حالا هزینه اش چنده ؟ راجع به تعداد و زمان اقدام هم حرف میزنه؟

۷۵۰ پول دارو ویزیتشو نمیدونم. نه چیزی نگفت گفت صددرصد همون ماه باردار میشی بعدش دوماهگی میفرستم یه ازمایش ژنتیک که جنسیتم صددرصدی تو ازمایش مشخص میشه 

این درد که الان داری برای بزرگ شدن تخمک هست. حواست خوب یه تسن درد باشه و وقتی کلا درد تموم شد تخمکت ...

اهااا

هنوز یکم درد دارم دیروز بیشتر بود ولی متاسفانه نتونستیم اقدام کنیم یعنی این ماهم از دستم رفت؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

خاااانما الان سونوگرافی آزاد چقدر هزینش میشه؟

سونو از تخمدان

2706