2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677395 بازدید | 136169 پست
آره، میدونم. اگه شروع کنم امشب، فردا ظهر، و فردا شب پشت سر هم میرم.‌  در کل با توجه به شرایطم ...

اگه عجله نداشتم به خاطرسنم و اگه بدنم ضعیف بود و حس ضعف داشتم میزاشتم ماه بعد

اگه ضعیف نبودم همین ماه اقدام میکردم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
نمیدونم والا شوهرم گرفته به اسم قیصی افتاب خشک...خیلیم شیرینه...

قیصی که نارنجیه ولی بنظرم این باهسته خشک شده

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیصی که نارنجیه ولی بنظرم این باهسته خشک شده

نه عزیزم هسته نداره

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
فقط من چه روزی برم سونو میتونم بفهمم که ۴۸ ساعت به تخمک گذاری مونده؟؟؟

سیکلاتون منظم و چند روزه هست؟

یکی دو ماه کیت بزن ودسونو برو دستت بیاد. تنها با سونو نمیشه

2731
سیکلاتون منظم و چند روزه هست؟ یکی دو ماه کیت بزن ودسونو برو دستت بیاد. تنها با سونو نمیشه

لوببا اگه فرض رو براین بگیریم که کیت ها مشکل داشته و مثلا با اقدامام حامله شدم 

اگه برم سونو فردا معلوم میشه‍؟

2738
لوببا اگه فرض رو براین بگیریم که کیت ها مشکل داشته و مثلا با اقدامام حامله شدم  اگه برم سونو ف ...

نه حاملگی معلوم نمیشه

ولی احتمالش کمه کیت هات مشکل دار بوده باشه

اینه؟ https://uupload.ir/files/rg3_۲۰۲۰۱۲۰۲_۲۲۴۳۱۶.jpg من سه هفته میشه خودمو بستم به اون قیصی ...

این قیصیه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سیکلاتون منظم و چند روزه هست؟ یکی دو ماه کیت بزن ودسونو برو دستت بیاد. تنها با سونو نمیشه

من همیشه  پنج شش روز از ماه قبل زودتر پریود میشم . مثلا ۹ شهریور پریود شدم، مهر ماه ۴ پری شدم بعد پاک شدم ۹ و ۱۰ اقدام داشتم، باید ۳۰ مهر پریود میشدم که ۲۸ مهر پریود شدم، دوباره ۱۰ و ۱۱ و ۱۳ آبان نزدیکی داشتم ولی هنوز پری نشدم آزمایش منفی بود امروز پروژسترون زدم.

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
۴روز مثبت بوده ۱روز منفی دوباره مثبت  خودم حدسم اینه کیست دارم

نه من فکر میکنم فولی بالغ داشتی و یا ازاد شده یا بزودی ازاد میشه. چه روزی از سیکلت سونو بودی؟ امروز چند سیکلی؟

2706