2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673043 بازدید | 136169 پست
سلام به همتون، مامان روشا جان اقدامی اینماه؟

سلام عزیزدلم. باورت میشه نمیدونم!!!! یکم بالاتر توضیح دادم. 

اگه برم فقط دلی هست، منظورم اینه امیدی توش نیست. فقط فوقش به این فکر کنم که به قول لوبیا جهت تغذیه و تقویت رحم. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
خییییلیییی دو دلم که اصلا اقدام برم یا نه! همسرم از یک هفته پیش تخلیه نشده. خودم تا دو روز پیش لکه ب ...

مامان روشای عزیز کم و بیش در جریان احوالت هستم ، خیلی این چند وقته سخت گذشته ، بنظرم اگه دو دلی یه ماه به خودت زمان بده ، بزار بدنت قوی تر بشه ، و روالش عادی بشه ، بازم صلاحتو خودت بهتر میدونی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوبیا جان منظورت از قیصی ایناست؟قیصی افتاب خشک؟ https://uupload.ir/files/5phb_۲۰۲۰۱۲۰۲_۲۲۳۰۱۲.jpg

به نظر الو‌میاد 

قیصی زرده زرالو خشک

مویز هم مزاجش گرم و تر و خیلی قلیایی کننده خست

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2728
شاید فردا برم خیلی بدبختی داره باید برم اول متخصص بنویسه بعدم ۵ساعت تو صف سونو اما حیف این همه اقدا ...

بدون نسخه نمیکنه؟ کدوم شهری؟

زردآلو خشک

یعنی همون برگه زردالو؟

اونی که من عکسشو فرستادم نیست یعنی؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
سلام عزیزدلم. باورت میشه نمیدونم!!!! یکم بالاتر توضیح دادم.  اگه برم فقط دلی هست، منظورم اینه ...

اره فکر خوبیه،خدا بخواد باردارمیشی.

اگه میخای شروع کنی شروع کن کیت داره پررنگ میشه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سلام عزیزدلم. باورت میشه نمیدونم!!!! یکم بالاتر توضیح دادم.  اگه برم فقط دلی هست، منظورم اینه ...

اگه اقدام کنی باید پشتش رو بیای. یعنی احتمالا هر ۱۲ ساعت! 

پس خوب فکراتو بکن

یعنی همون برگه زردالو؟ اونی که من عکسشو فرستادم نیست یعنی؟

اره همون که میگی،بهش میگن قیصی.

اون عکسو متوجه نشدم فکرکنم زردآلو باهسته خشک کردن، شبیه آلو خشکم هست انگار

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اگه اقدام تا ۳-۴ ساعت بعد از ازاد شدن باشه خوبه. امکان بارداری هست و چون یک اقدام میشه احتمال دختر ب ...

فقط من چه روزی برم سونو میتونم بفهمم که ۴۸ ساعت به تخمک گذاری مونده؟؟؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
اگه اقدام کنی باید پشتش رو بیای. یعنی احتمالا هر ۱۲ ساعت!  پس خوب فکراتو بکن

آره، میدونم. اگه شروع کنم امشب، فردا ظهر، و فردا شب پشت سر هم میرم.‌ 

در کل با توجه به شرایطم نظرت درباره اقدام چیه؟ اگه خودت بودی اقدام میکردی؟ یا صبر میکردی ماه بعد؟؟؟ 

به نظر الو‌میاد  قیصی زرده زرالو خشک مویز هم مزاجش گرم و تر و خیلی قلیایی کننده خست

اینه؟

https://uupload.ir/files/rg3_۲۰۲۰۱۲۰۲_۲۲۴۳۱۶.jpg

من سه هفته میشه خودمو بستم به اون قیصی ها و برگه زردالو و اب هویح وکشمش و مویز

قندم نمیره بالا با اینا؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
مامان روشای عزیز کم و بیش در جریان احوالت هستم ، خیلی این چند وقته سخت گذشته ، بنظرم اگه دو دلی یه م ...

مررررسی از همفکریت عزیزم. راستش تا الان خیلی عجله داشتم. امروزم همینجوری شانسی کیت زدم، اصلا فکر نمیکردم رنگ بگیره. حالا یهو این موقع رنگ گرفته کلا دو دل شدم.  حالا با همسرجان هم مشورت کنم ببینم نظر اون چیه... بازم مرسی از نظرت. 

اره همون که میگی،بهش میگن قیصی. اون عکسو متوجه نشدم فکرکنم زردآلو باهسته خشک کردن، شبیه آلو خشکم هس ...

نمیدونم والا شوهرم گرفته به اسم قیصی افتاب خشک...خیلیم شیرینه...

2706