2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673612 بازدید | 136169 پست
باشه امشب با رعایت موارد دیگه اقدامت رو برو بعد اقدام سریع از جات پاشو موفق باشی. ایشاللا برات یه ...

چشم موارد رو رعایت میکنم فقط یه چیز چی بخورم که خیلی اسیدی شم ؟ شوهرم چی بخوره؟

به نظرت قهوه بخورم ؟ شکلات تلخ ؟ میدونم سوالم تکراریه اما میگم شاید چیزی باشه که قدرت اسیدیش خیلی بالا باشه

ممنون از دعای قشنگت ایشالله گل پسریم قسمت خودت باشه و بپره بیاد تو دلت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی لوبیای عزیزم،اولش لطف خدا بعدش راهنماییای تو عزیزم.مرسی 🙏❤❤❤

مبارک باشه عزیزم. برا همه منتظرا دعاکن مادربشن.

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
سلام لوبیا جان. من دو دوره کلومیفن مصرف کردم و ماه اول پری سه روز زودتر اومد و ماه دوم هم ۱۲ روز تاخ ...

در مورد پریودت زیاد اطلاع ندارم ولی فکر میکنم طبیعی باشه.

خودت فولی نمیسازی و ازاد نمیکنی که امپول میزنی؟ 

و امپول هایی که قراره بزنی امپول رشد هستند یا ازاد سازی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
در مورد پریودت زیاد اطلاع ندارم ولی فکر میکنم طبیعی باشه. خودت فولی نمیسازی و ازاد نمیکنی که امپول ...

نمیدونم فولی میسازم یا نه اینبار که پری نیومد بعداز یک هفته رفتم سونو زده بود دارای فولیکولهای ریز ومتعدد. نه امپول ازادسازی هست که میزنم. با قرص لتروزول

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
مبارکهههه عزیزززم بارداری خوبی داشته باشییی  دیدی گفتممم بارداری😍 خداروشکر انشالله با جنسیت ...

خداروشکر واقعا فوتروس جان،همش یه علایمی داشتم ولی به خودم میگفتم خودتو امیدوارنکن تا بی بی بزنی.مرسی عزیزم انشاله توام بارداری خوبی داشته باشی🙏❤❤❤

خانم های گل اینم جواب ازمایش من این حس قشنگ که الان دارم برای تک تک تون ارزو میکنم ایشالله به زودی ب ...

مبارکه عزیزم انشاالله به سلامتی یه نینی پسر به دلت چسبیده ومرسی از دعای قشنگت👑👑🌺🌺

سلام مجبورم یه سوال بپرسم اینجا نگم کجا بگم😣 من طبق کیت و علایم از 11سیکل تا 14هم، دوره تخمکگذاریم ...

ببین عزیزم من خودم یه دونه پسر دارم چون چند ماهی بارداریم طول کشید به توصیه دکترم یه شب در میون اقدام داشتم و باردار شدم . چند تا از دوستا و آشناهامم به همین روش پیش رفتن و بچشون پسره . اگه واقعا پسر میخوای به توصیه لوبیا جون برو جلو . و اقدام یه شب در میون رو داشته باش 

اگه معجونو اینا به شوهرت میدی باید خیلی گرم شده باشه و رابطه بخواد . 

من دختر میخوام همشم دارم سردی میدم به شوهرم اما این ماه نمیدونم چرا سرد نشده   

چشم.😍 https://uupload.ir/files/dtp4_dsc_2888.jpg روز دهم سیکل کیت مثبت شد  6سیکل ظهر 8سی ...

مطمئن نیستم که تخمکت روز ۱۲ کی ازاد شده. بین ظهر ۱۲ تا صبح ۱۳ ازاد شده وای احتمال زیاد شب ۱۲ ازاد شده.

درد نداشتی؟

گلم ۸۰-۸۵٪ شانس داری. ۱۰،۱۱، ۱۲ ت احتمالا همه رسیدن

جوش شیرین استفاده کردی؟ قرص چیا خوردی؟ ماه چندم اقدامت بود؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706