2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1674223 بازدید | 136169 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوبیاجونم سلام صبح بی بی زدم،ببین لطفا https://uupload.ir/files/fk59_dsc_2898.jpg

اینک هاله داره مبارکه دختر

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
https://uupload.ir/files/qvww_۲۰۲۰۱۲۰۲_۱۰۰۱۰۴.jpg سلام لوبیا جون کیت امروزمو ببین نوزدهم سیکلمه . ...

گلم باید دیشب هم کیت میزدی و دیشب احتمال زیاد هاله رو میدیدی. 

من گفتم به همتون صبح و شب کیت بزنین. 

الان شما شاید ۲۴-۳۶ ساعت با تخمک گذاری فاصله داری. شب اقدام بری که دیگه نزدیکتر هم میشه و احتمال دختر میاد پایین.

اگه همسرت میتونه ۲ ساعت قبل از اقدام اصلی با کاندوم تخلیه بشه، میتونی امشب اقدام بری! 

اگه نمیتونه امشب برای دختر ریسکه.

میتونی هر ۴ ساعت کیت بزنی و عکسش رو بقرستی و وقتی رو به کمرنگی رفت اقدام بری ولی بهترینش این بود دیشب اقدام رو میزفتی ولی متاسفانه هر ۸ ساعت کیت نزدی و هاله رو از دست دادی و الان دیر شده برای دختر. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2728
گلم باید دیشب هم کیت میزدی و دیشب احتمال زیاد هاله رو میدیدی.  من گفتم به همتون صبح و شب کیت ب ...

لوبیای عزیزم دیروز صبحو ببین خیلی کمرنگ بود شما هم گفته بودی بعد از سه روز کیت بزنم که میشد امروز دیروز همینجوری زدم وقتی دیدم کمرنگه گفتم فردا میزنم ببینم چی میشه چون تو 3 روز که نمیتونست خیلی بزرگ شه 

امشب اقدام رو میرم با رعایت مواردی که شما گفتین. چون سمت چپمه نمیخوام از دست بدمش . نیاز نیست سونو برم ؟

خانوما يه سوال دارم من الان حدود هفت ماهه تو اقدامم همه چيزمم اوكي بود مشكلي هم نداشتيم هم خودم هم همسرم اين ماه روز اول آذر رفتم سونو گفت يه فولي داري سايزش ٢٠ هست فرداش دوباره رفت گفت شده ٢١ و يه كم نشتي داره احتمالا آزاد ميشه امشب رفتم پيش دكتر همون روز آمپول hcg داد گفت بزن صبح اقدام كن من شب قبلش اقدام كرده بودم صبحم اقدام كردم شبش هم اقدام كردم ميخوام ببينم چند در صد احتمال بارداري هست؟

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
گلم باید دیشب هم کیت میزدی و دیشب احتمال زیاد هاله رو میدیدی.  من گفتم به همتون صبح و شب کیت ب ...

سلام لوبیا جان. من دو دوره کلومیفن مصرف کردم و ماه اول پری سه روز زودتر اومد و ماه دوم هم ۱۲ روز تاخیر داشت که دکترم بهم قرص پروژسترون داد و جمعه شب پریود شدم. من همیشه پری هام روز اول و دوم خییییلی زیاد بود روز سوم کم و لک میشد و نهایت روز ۵ام دیگه پاک بودم اما اینبار مثل سری های قبل نیست و امروز روز پنجم هست و مثل روزای دیگه پری میاد یعنی خیییلی زیاد نیست اما خب کم هم نیست. الان این موضوع بده یا ایرادی نداره و طبیعیه؟؟؟ من این ما از شب پنجم پری دوتا لتروزول و نصف استرادیول میخورم و روز ۱۲ و۱۴ هم آمپول باید بزنم کی برای پسر اقدام داشته باشم بهتره؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
لوبیای عزیزم دیروز صبحو ببین خیلی کمرنگ بود شما هم گفته بودی بعد از سه روز کیت بزنم که میشد امروز دی ...

باشه امشب با رعایت موارد دیگه اقدامت رو برو

بعد اقدام سریع از جات پاشو

موفق باشی. ایشاللا برات یه گل دختری باشه نتیجه اش

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ممنون گلم انشاالله قسمت خودت به زودی❤🤲 من پری هام نا منظم بود لتروزول خوردم و سینال اف زدم روز ۱۲س ...

ممنون عزیز دلم😘

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
خانوما يه سوال دارم من الان حدود هفت ماهه تو اقدامم همه چيزمم اوكي بود مشكلي هم نداشتيم هم خودم هم ه ...

عزیززم توهرمااه تو بهترین شرایط۲۵درصدد احتمال بارداری وجود داره انشاالله ک همین ماه باردار میشییی

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
معمولا نه!  ولی اگه مکس باشه بهش اعتباری نیست. و اینکه اگه پلی کیستیک باشین هم ممکنه مثبت کاذب ...

نه مدیکور هس

پلی کیستیک نیستم فقط تخمدانم تنبل کار میکنه

تو همه سونو هام گفتن پلی کیستیک نیستی(تخمدانم کیست و فولی های ریز متعدد نداره فقط تنبل کار میکنه)

2706