2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677400 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا! ببین بهت قول نمیدم همشون رو بتونم نگاه کنم. دو ماه اخرت رو سعی میکنم نگاه کنم

خب چجوری بفرستم.ک خواهشااااااا همه رو نگاه کنی

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
2731
۱۱ رنگ گرفته بعد از ظهر ۱۳ ازاد شده. سونونت چه روزی از سیکلته؟

12سیکل.ساعت 9ونیم شب

یعنی تقریبا 12 ساعت بعد اززز مثبت شدن

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
اینم ظهر ۱۳ ازاد شده احتمال زیاد

لوبیا سلام

میخوام کیت مدیکور بخرم ساخت چین بخرم یا ساخت ایران؟

روژان 💜  پژمان 💙  ماهان 🧡  آرمان 💚            دخترم ، نور زندگیم ، بمونی برام.             

ببین تو ۱۱ ظهر کیت نمیزنی

اکه بزنی احتمالا باید ببینی که کیت ظهر یا بعد از ظهر مثبته. وقتی کیت مثبت شد اکثر خانم ها ۳۶ ساعت بعدش تخمکشون ازاد میشه. حتی اگه کیت منفی نشه. یعنی اینجا کیت ۱۱ شاید ظهر میزدی مثبت بود و احتمالا شب ۱۲ تا صبح ۱۳ ازاد میشه. یعنی حدود ساعت ۱-۷ بامداد ۱۳ سیکلت

حتمی اگه کیت منفی نشه امکانش هست که تخمک ازاد بشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2738
منم واسه اقدام بعدی همین تصمیمو گرفتم لوبیا جون.‌ از هر وقت که لکه بینی تمام بشه شروع میکنم یک شب در ...

مگه دلبری رو یادت نیست 8 یع اقدام رفته بود بقیه اش هم موقعع ت.گ ولی همون 8 واسش گرفته

من خودم از این میترسم فقط

ایشالاا ک دستش برات خوبه و‌گلپسرتو بدنیاااا میاره شایددد منم رفتم یزدانی 

وای مرسی انشاالله🤲❤😍

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2706