2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677395 بازدید | 136169 پست
چرا استرس جنسیت داری منم رژیم نداشتممم دیشبم گفتم شبا اقدامم پیتزا فلافل و‌نرغ خوردم  تو توکل ...

منم دیروز  خیلی ناراحت بودم بعد که به خودم اومدم گفت خدایا بدون خواست تو هیچ اتفاقی نمیوفته راضیم به رضای خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا استرس جنسیت داری منم رژیم نداشتممم دیشبم گفتم شبا اقدامم پیتزا فلافل و‌نرغ خوردم  تو توکل ...

آره عزیزم نه یه دختر دارم،میگم شاید تلاش بیشتر نتیجه مطمعن تری داشت.

2731
منم دیروز  خیلی ناراحت بودم بعد که به خودم اومدم گفت خدایا بدون خواست تو هیچ اتفاقی نمیوفته راض ...

اگ بچت پسرر باشهه خیلی ناراحت میشی ک با استرس از بارداریت لذت نبردی 

دخترم بشهه غصه اینو داری  چرا با استرسی ک کاری پیش نمیبرد خراب کردی بارداریتوو 

توکل کن ب خدایی ک وقتی فکرشوو نمیکردی نی نی رو داد بهت خودش برات درست میکنه

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
آره عزیزم نه یه دختر دارم،میگم شاید تلاش بیشتر نتیجه مطمعن تری داشت.

بد به دلت نیارر اصلا اینطور نیست با خیال راحت این ذپوران بکذرون تا بی بی ات مثبت شهه😍

من تااین لحظه خلاصه از این تاپیک این برداشت کردم دوماه قبل اقدام در روزای پری گرمیجات وروزای تخمک گذاری قلیایی بخوریم باکیت زمان ازادسازی بفمهمیم به شوهرمون کاسنی جنسینگ بدیم خودمون وشوهرمون اسید فولیک بخوریم بعد پاک شدن دو شب اقدام کنیم بعد دوشب ذخیره بعد تا تخمکگذاری اقدام میریم حداقل سه یا چهاراقدام دیگه چی؟؟؟؟؟؟

منم دیروز  خیلی ناراحت بودم بعد که به خودم اومدم گفت خدایا بدون خواست تو هیچ اتفاقی نمیوفته راض ...

موافقم عزیزم،میگم نکنه شوهرم خیلی مکمل واینا نخورده شاید اسپرماش خیلی قوی نبوده باشن.البته اینا همش حدس و گمانن.

2738

سلام دوستان سوالی داشتم من دوره پریودیم چند ماهی میشه ی ماه۳روز عقب انداختم ماه بعدش ۵روز... قبلا دورهای پریودیم۲۷روزه بود ولی حالا چند ماهی هس ک اینجوریم ایا مشکلی دارم بنظرتون؟؟؟؟😐الانم۲ آبان ماه پریود شدم بعد۷روز پریودیم تموم شد با همسرم رابطه داشتم جلوگیریم طبیعی هس شک‌داشتم قرص اورژانسی خوردم الا یک‌هفته ای میشع ک‌پریود نشدم ایا بادارم دوستان تورو خدا راهنماییم‌کنین فلن‌نمیخام باردار بشم😣😣

مبارکه بارداری خوبی رو پشت سر بگذاری عزیز 😂

ممنون عزیزم❤️ انشاءالله قسمت خودت 

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
موافقم عزیزم،میگم نکنه شوهرم خیلی مکمل واینا نخورده شاید اسپرماش خیلی قوی نبوده باشن.البته اینا همش ...

تو‌تاپیک بانو ینفرر مورفولوژی و تحرک اسپرم همسرش با وجود داروو پایین بود اما چون س تا اقدام کرده بپد نی نی اش پسر بود 

خوشبخت عزیزم خیلی بهت تبریک میگم عزیزم،چقد خوشحال شدم بخدا ذوق کردم وای اصلا یه جوری شدم عزیزم هزارا ...

ممنون عزیزم😍😍😍😍فدات شم.انشاءالله روزی خودت .زودباش بیبی بزن خبر خوش بعدی از طرف تو هستشا

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
عزیزم تبریک میگم انشالله ب سلامتی دوران حاملگی رو بگذرونی و زایمان آسونی داشته باشه و پسری تو دلت با ...

ممنون عزیزم😍😍😍 انشاءالله قسمت خودت

تو‌تاپیک بانو ینفرر مورفولوژی و تحرک اسپرم همسرش با وجود داروو پایین بود اما چون س تا اقدام کرده بپد ...

من 4تا اقدام داشتم،روز دهم  که کیت ناگهانی مثبت شد خیلی استرس گرفتم که این ماهو ازدست دادم شوهرمم نبود سردرد گرفتم اصلا مسکنم نخوردم گفتم شاید بد باشه من وقتی سردرد میگیرم حالت تهوعم دارم.نیمه شب که اقدام کردیم نیم ساعت بعدش گلاب به روتون بالا آوردم بنظرت تاثیر بدی نذاشته؟البته دوشب بعدشم اقدام داشتیم

2706