2058
2079
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 963169 بازدید | 96781 پست
وای عصر تاحالا تو فکرم که پشت دخترم سبزه پس بعدیشم دختره😂😢 حالا اومدم بخوابم گفتم خدایا یه مثال نق ...

هروقت دنبال مثال نقض روشی بودی منو تگ کن دخترم شادت میکنه🤪🤣🤣🤣

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
آقا نینی‌من مورد تست قرار بدید پشت دخترم‌کبوده😁😁

پسرهههه😁🤭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
بچه ها فردا میخوام برم پشه بند دیدم واسه دختر بخرم

خانوم کوچولو تبریک میگمممم بهت..انشاالله که نی نی سالم بگیری بغلت با جنسیت دلخواه🤲🏻🤲🏻🤩🤩

بی بی چکت زود رنگ گرفت حس میکنم گل دختری رو کاشتی😉😉🤩🤩🤩

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

دوستم میگفت سر بچش رف سونو بچه فقط کونشو سمت مادره گرفته بود و تکون میداد فک کنم داشت ب مادرش فقط از سمت پشت خودنمایی میکرد 🤪🤣😅

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه
دوستم میگفت سر بچش رف سونو بچه فقط کونشو سمت مادره گرفته بود و تکون میداد فک کنم داشت ب مادرش فقط از ...

لابد دختر بود مرضیه جون😂😂😂

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکس رنگی از رحم انجام دادی؟؟؟

اره دادم یکم لوله هام بسته بود باز شدن همه آزمایشامم تا الان سالم بودن هم خودم هم شوهرم

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
دوستم میگفت سر بچش رف سونو بچه فقط کونشو سمت مادره گرفته بود و تکون میداد فک کنم داشت ب مادرش فقط از ...

راستی صبح پریود شدم

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
2032
هروقت دنبال مثال نقض روشی بودی منو تگ کن دخترم شادت میکنه🤪🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂وای چه دختری بشه این دختر😍

انَ مع العُسرِ یسرا😍 خدا جونم به مهربونیت شک ندارم‌میدونم که برامون بهترینها رو خواستی حتی اگه ما بی خبر باشیم😘
واییییی طلاهاشو چه کنم😑😑😑 دیونه میشم رسما🤣🤣🤣فک کن دادم براش اسمشو روی دستبند بزنن براش🥺

عزیزم انشاله همونی که میخوای باشه عزیزم احتمال اشتباه سونو کمه😘😊

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خیلی تو ذوقم خورد🥴🥴☹☹

آخی اشکال نداره انشالله بهترین وقتش برات مثبت میشه توکل بخدا😍

انَ مع العُسرِ یسرا😍 خدا جونم به مهربونیت شک ندارم‌میدونم که برامون بهترینها رو خواستی حتی اگه ما بی خبر باشیم😘
2064

سلام خانوما من ۲۰هفته و۶روزم ولی هنوزم بچم تکون نمیخوره فقط گاهی حس میکنم یکم تکون میخوره بعدچن وقت تکون نمیخوره مگ تاالان نبایدکامل حس کنم جفتمم قدامیه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      
ببین برای من جنسیت یه سر سوزن اهمیت نداره با اینک همسرم تک پسر کل خاندانشه و همه چشم انتظار بچه پسر ...

واقعا میفهمم چی‌میگی 

مم بعد رفتن پسرکوچولوم ثانیه به ثانیه ی بارداری بعدیم فقط میگفتم سالم سالم سالم

اره دادم یکم لوله هام بسته بود باز شدن همه آزمایشامم تا الان سالم بودن هم خودم هم شوهرم

انشالله ماه بد دیگ باردار میشی خیالتم راحت میشه😍😍

سلام خانوما من ۲۰هفته و۶روزم ولی هنوزم بچم تکون نمیخوره فقط گاهی حس میکنم یکم تکون میخوره بعدچن وقت ...

از سی هفته ب بد تکوناشو بیشتر احساس میکنی

واقعا میفهمم چی‌میگی  مم بعد رفتن پسرکوچولوم ثانیه به ثانیه ی بارداری بعدیم فقط میگفتم سالم سا ...

خدا خودش انقد بزرگ هست ک حد نداره. ولی از ی جا دیگه کلی هوای ادم داره و نشون میده ک نگاهش بهت هست آغوششو همیشه برات اماده کرده و وقتی احساس تنهایی کردی میبینی تو آغوش یکی هستی ک وجودشو حس میکنی😊  

1718