2091
2079
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1120651 بازدید | 112269 پست
عزیزم دادم ولی صددرصد ک نیست دوستم همون ازمایشگاه من رفته به اونم گفتن پسر ولی چند روز پیش رفت سونو ...

سونو حتما اشنباه کرده واسه دوستت.قطعا بچش پسره..چون دقت این ازمایش ۹۸ درصده...شما چند هفته ازمایشو دادین؟؟گفتن جنسیتش چیه؟؟عکس جوابشو داری؟

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
انشالله همین ماه باردار شی و هرجنسیتی ک میخوای باشه 

انشالا.قربون نفست

خدای خوبم من به دستای تو خیره شدم،معجزه کن🥰    خداجونم دیگه سپردم به خودت ،تو بخوا،تو بخوای قشنگ تره،به دل نشستنی تره ،یا حضرت معصومه در خونه تو رو هم زدم دست خالی ردم نکن.مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر
سلام لوبیا جان کیتم رفت اوج چطوری اقدام برم؟ اقدام اول8سیکل..6بعدازظهر اقدام دوم9سیکل9شب اقدام سو ...

۱۱ شب

و‌لقیه اش باز کیت بزن بگم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

سلام لوبیا جان خوبی میخاستم ازت تشکر کنم بخاطرتایپیک مفیدت انشالله خدابهترین هاروبرات رقم بزنه من ب ...

به به 😍😍😍

مبارکه

چند ماه اقدام بودی؟ کیت و اقدامت رو لطفا بفرست

2064
آره دیشب طفلک هول هولکی اومدگفت چی شده گازچی شده بعدبه دخترم بیبی رو یواشکی دادم گفتم برو به بابانشو ...

الهی همیشه دل شاد باشید و ان شاء الله یه بار دیگه همین جوری وقتی بفهمید نی نی تو راه پسره شما و گل دختری بابایی رو شوکه کنید

برات بهترین ها رو از خدا میخوام دوست خوبم

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم والا...من دکترم خیلی محتاط..  نمیخواد الکی استرس بده ولی از ماما هم پرسیدم اونم گفت ۸ ...

هشت هفته کی میشه؟

چرا من از این هفته ها سر در نمیارم آخه

توی نی نی پلاس برا من زده ۵ هفته و ۳ روز(هفته ششم) بلاخره پنجمم یا ششم؟

نمیدونم کی سونو برم

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به به 😍😍😍 مبارکه چند ماه اقدام بودی؟ کیت و اقدامت رو لطفا بفرست

ممنون مرسی ماه بهمن کهiuiتعیین جنسیت کردم نگرفت.ماه اسفندهم خودمون اقدام کردیم نگرفت.فروردین خداروشکرگرفت دیگه...چشم کیت هامومیفرستم 

اقدامههامو فقط یادمه هفت سیکل اقدام هشت سیکل رابطه بدون تخلیه داخل،دستگرمی رفتم بعددوتا۲۴ساعتی ده ویازده سیکل رفتم ودوتا۱۲ساعتی ۱۲و۱۳سیکل؟بنظرت چطور بوده؟اقدامی پسربودم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی همیشه دل شاد باشید و ان شاء الله یه بار دیگه همین جوری وقتی بفهمید نی نی تو راه پسره شما و گل د ...

قربونت عزیزدلم ممنون انشالله توهم باردری خوبی داشته باشی...دیگه بقیش توکل بخداانشالله دلمونوشادکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هشت هفته کی میشه؟ چرا من از این هفته ها سر در نمیارم آخه توی نی نی پلاس برا من زده ۵ هفته و ۳ روز( ...

توی هفته ششم هستی دیگه... مثل سنشون..  مثلا ۲۳ سال  ۵ماه... میگن توی سال ۲۴م زندگیشه درواقع.. اما اگه کسی بپرسه ازش چند سالته میگه ۲۳ سالمه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پسرم با اومدنت دنیامون رو زیبا کردی، منو بابا بی‌صبرانه منتظر اومدنت هستیم💕💕                         اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2032
😘😘😘😘🥰🥰

گل دختر مباركتون باشه برا منم دعا كنيد جنسم جور شه 🙏يه روزي مي رسه كه از اين روزها خوشحالتر ميشين با ديدنش حرف زدنش رقصيدنش قدو بالاش ناز نگاش وكلي عشق ميكنيد 🥰🌺 ايشالا 

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
به به 😍😍😍 مبارکه چند ماه اقدام بودی؟ کیت و اقدامت رو لطفا بفرست

چطوربوده اقدامهام لوبیا جان بی زحمت کامل بگو بهم؟آخه خودم فک میکنم دوتای اقدامای اول باید۱۲ساعتی میرفتم بعددوتای بعدی رو۲۴ساعتی!!!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چطوربوده اقدامهام لوبیا جان بی زحمت کامل بگو بهم؟آخه خودم فک میکنم دوتای اقدامای اول باید۱۲ساعتی میر ...

کیتت کجاست؟ 

و اینکه ساعت های اقدامت هم دقیق بفرست

سلام خاله های مهربون خوبید مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو بب ...

شکوفه بسلامتی بچه دختر شد ؟؟؟

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیتت کجاست؟  و اینکه ساعت های اقدامت هم دقیق بفرست

راستش من کیت یک دونه ازماه قبل داشتم یکدفعه ده سیکل زدم دیدم رنگ گرفت واقداماموسریع شروع کردم وروزیازدهم کیت گیرنیاوردم دربه در دنبال کیت بودیم روزدوازده سیکل پیداکردیم!!!

اقدامهاروهم بالاباساعتش نوشتم

درضمن از ظهریازده سیکل تا صبح دوازده دردداشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2104
من رفتم ازمایشکاه مندل تهران ۵۹۰ هزینش شد از ۷ هفته و ۲ روز ب بعد میگیرن ازمایش رو دوستمم ۳ تا سونو ...

مگه میشه اشتباه کنه؟ این دوستت موقعیت بچه چجوری بوده؟ و جفتش؟ شاید نتونسته واضح ببینه سونوگراف... 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... خدایا من زیاد معجزه دیدم این بار هم منتظر معجزه ت هستم.. دیروز 27 خرداد اولین نشونه معجزه رو دیدم خدایا شکرت...  منتظرم...
گلم سیکلات چند روزه بود؟

بهمن که iui بودم با اسفند ۲۸ روزه بودم فقط اینکه اسفند۱۳و۱۴سیکل کیتم پررنگ میشد فروردین ۱۰ و۱۱ پررنگ شدیکدفعه

1
5
10
15
20
25
30
35
40