2058
2079
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 980976 بازدید | 98547 پست
اره عکسا رو نمیشه ریپلی کرد😕 خوبی عزیزم؟ نی نی نازت خوبه؟

ممنون عزیزدلم توخوبی الهی شکر انشاا....سه شنبه میرم سونو ببینم درچه حاله😅

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه توی تاپیک آخرم برای اسم دختر نازم کمکم کنین🥰
قربونت عزیزدلم الهی آمین. خدا ب زودی زود گل پسری سالم وصالح بهت ببخشه 

انشالا،قربون نفست

خدای خوبم من به دستای تو خیره شدم،معجزه کن🥰    خداجونم دیگه سپردم به خودت ،تو بخوا،تو بخوای قشنگ تره،به دل نشستنی تره ،یا حضرت معصومه در خونه تو رو هم زدم دست خالی ردم نکن.مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

برات آیت الکرسی میخونم انشالله حاجت روا شی عزیزم 

لطف میکنی،عزیزم.الهی که چندبرابرش برگرده به زندگیت.

خدای خوبم من به دستای تو خیره شدم،معجزه کن🥰    خداجونم دیگه سپردم به خودت ،تو بخوا،تو بخوای قشنگ تره،به دل نشستنی تره ،یا حضرت معصومه در خونه تو رو هم زدم دست خالی ردم نکن.مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر
2077

سلام عزیزم..دکتر طب سنتی خوب تو کرمان میشناسی بهم معرفی کنی؟؟🙏❤

کاربری قبلیم سال ۹۶ بود..چون شناخته شدم ترکوندمش😄
سونو حتما اشنباه کرده واسه دوستت.قطعا بچش پسره..چون دقت این ازمایش ۹۸ درصده...شما چند هفته ازمایشو د ...

من ۷ هفته و ۳ روز بود گفتن پسر دوستم ۳ تا سونو رفته بود گفته بودن دختره 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قربانت

ای جانم..  ان شاالله به سلامتی😍

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پسرم با اومدنت دنیامون رو زیبا کردی، منو بابا بی‌صبرانه منتظر اومدنت هستیم💕💕                         اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2032
مگه میشه اشتباه کنه؟ این دوستت موقعیت بچه چجوری بوده؟ و جفتش؟ شاید نتونسته واضح ببینه سونوگراف...&nb ...

منم گفتم بهش عجله نکن ۱۵ هفته و دوسه روز بودگفته بودن دختر  ان تی گفته بود پسره ولی گوش نداد😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۷ هفته و ۳ روز بود گفتن پسر دوستم ۳ تا سونو رفته بود گفته بودن دختره 

گفتن پسر بهت؟؟پس ۱۰۰ درصد پسره شک نکن...اون دوستتم یا جز اون ۲ درصد خطا بوده یا سونو اشتباه کرده..از اقداماتم بگو گلم

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
گفتن پسر بهت؟؟پس ۱۰۰ درصد پسره شک نکن...اون دوستتم یا جز اون ۲ درصد خطا بوده یا سونو اشتباه کرده..از ...

یه ای وی اف ناموفق داشته خرداد ب نظرم شاید سلولهای اون هنوز تو خونش مونده بوده اخه تو برگه ام نوشته ممکنه از بارداری یا سقط قبلی تو خون بقایا مونده باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفتن پسر بهت؟؟پس ۱۰۰ درصد پسره شک نکن...اون دوستتم یا جز اون ۲ درصد خطا بوده یا سونو اشتباه کرده..از ...

اره گفتن پسر الان عکس اقدام هامو میفرستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه ای وی اف ناموفق داشته خرداد ب نظرم شاید سلولهای اون هنوز تو خونش مونده بوده اخه تو برگه ام نوشته ...

شایدم همونه...راستی عکس برگتو داری؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
2082
آره عزیزم. منم در حال اقدامم. 

انشالله موفق باشی،میگما آبلیمو طبیعی خوبه شربت بشه استفاده بشه یا نه؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😥پس فردا می‌خوام برم مدرسه،دنبالش،همکلاسیاش میگن:اوووووف چه مامان جیگری.............بچه ام اعصابش خورد میشه خو😌
1718