2733
2734
عنوان

خواهرم بهم خیانت کرد😩

1829 بازدید | 39 پست

آقا بگم خاهر ندارم یه رفیقی داشتم از بچگی باهاش مثه خاهر بودم دختر داییمه این رفیقم خیلی همو دوست داشتیم یعنی یه روز نبود که باهم حرف نزنیم یعنی لذت بخش ترین تفریح دنیا واسموو دیدن هم بود اونم مثله من باهم میخندیدم باهم دردودل میکردم و گریه میکردیم صدسالم که باهم بودیم بازم باهم حرف داشتیم و هی میخندیدم خیلی بهمون خوش میگذشت مهمونی و عروسی که اونم نبود من نمیرفتم یا من نبودم اون نمی‌رفت این  رفیق احمقم مجرده با یه پسری رل میزنه و می‌رفته خونه پسره عاشق این پسره میشه و باهم بیرون میرفتن باباش که دای من میشه خیلی آدم مذهبی و متعصبیه خیلیم خشنه سر یه چادر نپوشیدن رفیقمو با شلنگ سیاه کبود کرده بوده باباش بهش شک میکنه دختر دایمم میفهمه من خل از همه جا بی‌خبر گردن من میندازه با دوسپسرش دس به یکی میکنن که بگه با من دوست بوده پسره و دختر داییم تقصیری نداشته و این وسط رابط ما بوده که بازم کتک خورد ولی اگه می‌فهمید که دختر دایمم رل زده بوده قطعا میکشتش اسم منو بد در کردن من یه زن شوهر دار تهمت زدن که دوست پسر دارم دختر دایمم با دایم رو دررو کردم گفتم من باکسی نیستم اگه شوهرم این حرفا رو بفهمه میکشتم دختر دایم گردن نگرفت و گفت خودت رل زدی ما لطف میکنیم آب وتو پیش شوهرت نمی‌بریم منم باهاش قطع رابطه کردم ولی بازم دوسش دارم بهترین رفیقم بود تو زندگیم قد خانوادم دوسش داشتم هنوزم دلتنگ اون روزا میشم میدونم واسه نجات خودش به من تهمت زد منم نخواستم آبروشو ببرم تو نوزدایمون اون شیر مادر منو خورده منم شیر مادر اونو یه جورایی خاهر شیری به حساب میایم ولی داییم به چش بد بهم نگاه میکنه ولی من هنوز دوست دارم باهاش مثه قدیم باشم اونم کم میخاد ولی دیگه خانوادش اجازه نمیدن😔

هی رفیق وفا ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دیدم این جور موارد

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2731

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

خاک توسر دخترداییت باید ابروشا میبردی لجن کثافتا واقعا سرم ب درد اومد 

کاربری شیشممه نینی یار ب خاطر حرف حق تعلیقم میکنی😒😤مثل دوران شاه حرف سیاسی 😓😓.حرف دلم ومیگم حرف حقو میگم وشما منتظری تعلیق کنی😒😒
خیلی احمقی که هنوز دوسش داری

آخه نمیدونی 19 ساله رفیقیم فامیلیم بهترین روزای زندگیم کنار اون بود

بازم راست میگی من احمقم هرکسی جای من بود تفم تو روش نمینداخت

رفتارش زشت بود

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
آخه نمیدونی 19 ساله رفیقیم فامیلیم بهترین روزای زندگیم کنار اون بود بازم راست میگی من احمقم هرکسی ج ...

تو شوهر داری پروفایل عاشقانه برای شوهرت بزار  قضیه رو هم کامل براش تعریف کن بعدا دردسر نشه برات

2706