2726
عنوان

چی جوابش رو بدم +اسکیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂من عذر میخام بخاطر حضور زشتم

نه عزیزم شوخی میکنم

شاید چون ازت خوشم میاد برام جلب توجه میکنه کامنتات🥰

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
مثلا استارتر تصمیم میگیره یه تاپیک بزنه تو کامنتتو گذاشتی رفتی😂😂

🤪😂😂عجب ادمیع ها

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
عزیزم واسه داداشت حمد خوندم داداش منم سرطان داره میشه شما هم واس داداش من بخونید 😔

آخی عزیزم میفهممت

انشالله خدا به داداشامون شفابده

حتما میخونم

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

بچه بازی😐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
نه عزیزم شوخی میکنم شاید چون ازت خوشم میاد برام جلب توجه میکنه کامنتات🥰

میدونم ناراحت نمیشم زیاد بم گفتن پوست پوست کرگدن شدع 

دوست داشتنی هسی

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عزیزم واسه داداشت حمد خوندم داداش منم سرطان داره میشه شما هم واس داداش من بخونید 😔

من خوندم عزیزم❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
میدونم ناراحت نمیشم زیاد بم گفتن پوست پوست کرگدن شدع  دوست داشتنی هسی

😍❤

من الان شوهرمو بلاک کردم😐😑

چون همه برنامه هامو بهم ریخت...

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
من خوندم عزیزم❤

خیلی ممنونم عزیزم انشالا ب آرزوهات برسی🌷

اردیبهشت ۱۴۰۱ برادر جوانم رو بخاطر سرطان از دست دادم توروخدا برای شادی روحش صلوات یا فاتحه بفرستید.                🖤داداش مهربونم شرمنده ام که هنوز بی تو نفس میکشم🥀🥀🖤
برات حمد خوندم اگه دوس داشتی ب نیت ابجیم ک حدود دو هفتس توی کماس حمد بخون

انشالله سلامتیش بدست میاره خیلی خیلی زود. چشه خواهرت ؟پدربزرگ منم 5 روزه کماست   خدا خودش همه مریضا رو شفای عاجل بده

2706