2726
عنوان

خانم مامان مهفام شما به من تهمت زدید ‌‌و باعث شدید بهم توهین بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 33724 بازدید | 257 پست
متاسفم  اینجا همینجوریه  منم دیدم چرا غصه رو توی دلم دفن کنم اومدم و تاپیک زدم حقیقت ا ...

کار خوبی کردی حداقل شفاف شد 

خودش تو اون تاپیک اصلی انگار اصلا چیزی نگفته بود حالا چرا جدا تاپیک زد 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
رفتم کامنتاتون رو خواندم به نظرم یه کم بی پروا نوشتی  یه لحظه فکر  کن ممکنه یکی ...

بله 

قبول دارم 

ولی گفتم نظر شخصی ام اینه 

و نظر من میتونه نادرست باشه 

این قابل بحث هست که چرا من فکر میکنم جو یهویی از یه جایی به پایین تهران تغییر میکنه 

ولی آیا سزاوار تهمت هم هست ؟

😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبختانه کاربران دیدن چقدر مضخرف تشریف دارند گزارش زدن ترکیده 😏 اگه داری می‌خونی به عنوان خاموش بگ ...

خنده م گرفت 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
فقط دلم میخواد اونایی توهین کردن بیان اینجا ببینم چ حرفی برای گفتن دارن 😠

مگه ندیدی یکیشون علنی گفت اوپرا از شما خوشم نمیاد اونی نیستی که میگی😶😶😶 واقعا ادم با طرف رفت و امد داره نمیفهمه چطوریه بعد اینا از رو کامنت ها چطور اون همه کینه رو جمع کردی تو درونشون

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2728
توو اون تاپيك كسايي كه بهت خيانت كردن اصلاا كامنت شما براشون مهم نبود عزيزم فقط ميخواستن عقده هاشو ...

راستش نه نازنین

من وقتی دو روز قطع کاربری شدم دیدم چقدر پشت سرم حرفها زدن

برام‌ عجیب بود که چرا وقتی خودم هستم اینا رو بهم نگفتند

الان هم میدونم توی این تاپیک کسی از اونا نمیاد 

😁

اتفاقا خانم جان من یه تاپیک دیگه در رابطه باطب سنتی واینا بوددیدم      اونجا هم بدجور به موافقای این طب که خیلی هم طرفدار داره توهین کرده بودی  اونجا بود که من به اطلاعاتت هم شک کردم وبه غرورت که معتقدی که همه باید هم نظرت باشند متاسفانه  به همین دلیل به استارتر اون تاپیک کاملا حق می دم

متاسفانه یه عده قسمت فکر کردن مغز و تعطیل کردن و گذاشتنش تو کابینت خونشون و هر چی به دهنشون میاد و نپخته و هول هولکی تایپ میکنن

متوجهم ناراحتید بانو اپرا ولی به هر کسی در حد و اندازه ادبش و شعورش بها بدید ....

موفق باشید عزیز دل 

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
خوشبختانه کاربران دیدن چقدر مضخرف تشریف دارند گزارش زدن ترکیده 😏 اگه داری می‌خونی به عنوان خاموش بگ ...

کاربری شون هست

https://www.ninisite.com/user/discussion/1aefd32e-5a80-4905-923c-210cd3ca7b13/مامان-مهفام-هستم

😁
توو اون تاپيك كسايي كه بهت خيانت كردن اصلاا كامنت شما براشون مهم نبود عزيزم فقط ميخواستن عقده هاشو ...

اره درست ميگي يكي اون وسط ميگفت اپرا ازدواج سفيد كرده دقيقا فقط قصدش كوبيدن كاربر اپرا بود

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

نظر، نظر خودته خوب چرا باید حتما باب میل من باشه اخه !

اینو نمیفهمم🔫🐴

راستش نه نازنین من وقتی دو روز قطع کاربری شدم دیدم چقدر پشت سرم حرفها زدن برام‌ عجیب بود که چرا وق ...

خب پس خوب ميدوني يسري عقده اي ديوونه 

هستن كه اصلا مهم نيست شما باشي يا نباشي

مهم نيست شما حرف خوب بزني يا توهين كني

در هر صورت ميخوان راجبت بد بگن تا خودشونو تخليه كنن

چون اينجوري ارامش پيدا ميكنن

اون تاپيكي هم ك من خوندم اصلا مشكلشون كامنت شما نبود

مشكلشون فقط خوودت بودي پس ارزش قائل نشو براشون

بزار بگن مهم نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
راستش منم ناراحتم اوپرا جان شما تو همه تایپیکای پرستاری از پرستاری بد گفتین و گفتین اصلا حاضر نیستین ...

بد نگفتم 

چه بدی گفتم

توی تاپیک اون خانم گفتم حاضر نیستم پرستار باشم 

آیا این بده ؟من بد از پرستاری گفتم ؟ 

آقا پرستاری سخته. زحمتش دیده نمیشه

کجا دیدی من از پرستاری  بد بگم 

صد بار هم گفتم حاضر نیستم پزشک باشم 

این توهین نیست 

😁
اتفاقا خانم جان من یه تاپیک دیگه در رابطه باطب سنتی واینا بوددیدم      اونجا هم بدجور ...

هر كسي نظرش رو ميده اينحا تبادل نظره و همه هم بالاخره يه منطقي دارن براي نظراتشون اما من نديدم تا حالا جايي اپرا بخواد بگه بقيه اشتباه ميكنند و فقط نظر من درسته صرفا نظر خودشو ميگه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706