2733
2734

سلام

مامان مهفام شما به من تهمت بدی زدید .

من اینجا دنبال معروف شدن نیستم. هیچ وقت پز ندادم. تا جایی که تونستم کمک کردم. شما رفتید یه کامنت منو در مورد یه محله تهران خوندید و اومدید برداشت خودتون رو نوشتید و باعث شدید بقیه حرفهای زشتی به من بزنن. بارها ازتون خواستم کامنت منو بگید تا بقیه ببینن چی گفتم. ولی شما میل داشتید از اینکه به من توهین میشه لذت ببرید 

من هم یه آدمم و غمگین میشم ولی برای شما این مهم نبود. 

رفتم اون تاپیک رو پیدا کردم  و کامنت خودم رو دیدم

براتون آرزو میکنم کسی در حق شما اینطوری بی انصافی نکنه

این تاپیک مربوط به کامنت منه

و این برداشت شما 

من در مورد دو محله نظر دادم و شما هر چی دلت میخواست روش گذاشتی تاپیک زدی 

عکس نمیشه گذاشت و مجبورم تاپیک رو بذارم وگرنه اسکرین میذاشتم از کامنتم 

لطفا دیگه این کار رو در حق کسی نکن

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچو چیزی نگفتی که🔫🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731

من اون تایپک رو خوندم کجا نوشته بود دزد؟؟؟ کجا توهین بود؟؟؟ چی بود و چی برداشت شد؟؟ مگه کم تایپک های مفید زدن و مثل گلبهار و امثال بقیه سرکارتون نزاشته توهین میکنین؟؟

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

باور میکنی اون تاپیک باعث شد سردردم بدتر بشه حالا خانم اوپرا راهکار برای سردرد تنشی بده لطفاااا 😭😭😭 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738

چند شبی چند تا خانم اومدن سرکارتون گذاشتن و اخرش گفتن شرط بندی بوده و شب های بعدم ادامه دادن، امثال گلبهار و اون ربکا قادری خوبن که سرکارتون میزارن؟!! چی گفتن که میگین دروغگوه؟! خب شما درست باشین شما خوب باشین ‌.. اوپرا کجا نوشته بود دزد اخه؟؟؟

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
چند شبی چند تا خانم اومدن سرکارتون گذاشتن و اخرش گفتن شرط بندی بوده و شب های بعدم ادامه دادن، امثال ...

اره منم تاپیکو خوندم اون تاپیکم که ترکید بودم🔫🐴

حرفای جالبی زده نشد اونجا 😫

@مامان_مهفام_هستم اون تایپک رو خوندیم کجا نوشته بودن دزد؟! اون توهین ها رو چطور برداشت کردین؟؟ میشه بیاین بگین رو چه مبنایی برداشت کردین؟ چرا اجازه دادین یه عده تا تونستن تهمت بزنن؟

@مامان_مهفام_هستم اون تایپک رو خوندیم کجا نوشته بودن دزد؟! اون توهین ها رو چطور برداشت کردین؟؟ میشه ...

آبی نشد

2706