2726
عنوان

حالم داغونه دردمو ب کی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1578 بازدید | 117 پست
سلام اندازه بطن ۱۰ که خیلی مشکلی نیست چطور گفتن سقط؟

تکون ک میخوره دلم میخواد زار زار واسش گریه کنم 

من بعد یکسال تلاش خدا دامنو سبز کرد 

بهش دل بسته بودم خدارو بابتش هزار بار شکر میکردم 

نمیدونم چرا اینطوری شد اخه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

جنین من هفته ۲۸ اندازه بطن چپش ۹.۲ بود هفته ۳۰ شد ۱۲ این مدت کلا افسرده شدم و کارم گریست... ولی الآن که نمیشه سقط کرد. بعدشم واقعا نامعلومه و دست خداست خیلیا رو این مدت دیدم با این عددا و هیچ مشکلی نداشتن... من حالا این مدت کاپیتان استفاده میکنم ببینم خدا چی میخواد. شما هفته چند فهمیدین و الآن هفته چندمین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جنین من هفته ۲۸ اندازه بطن چپش ۹.۲ بود هفته ۳۰ شد ۱۲ این مدت کلا افسرده شدم و کارم گریست... ولی الآن ...

من ۲۵ هفته ام..انشالله ب حق فاطمه ی زهرا عددش میاد پایین تا ۳۲ هفنه انگار دقت هست ک‌جذب بشه...منم داغونم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728
جنین من هفته ۲۸ اندازه بطن چپش ۹.۲ بود هفته ۳۰ شد ۱۲ این مدت کلا افسرده شدم و کارم گریست... ولی الآن ...

من هنوز متخصص جنین نرفتم دکترم گفت احتمالا اون بهت دو هفته وقت بده اگ‌ کمتر بشه ک خوبه اگ‌بیشترربشه باید ببینی چ تصمیمی میگیره

رفتین دکتر و هر تغییری ایجاد شد منو بی خبر نزارین ... شبها تا صبح کارم گریست و خیلی نگرانم

اخی عزیزم میفهمت با گوشت و استخونم درکت میکنم باشه یادم بمونه حتما...من از ی خانمه شنیدم میگفت روحیه خودتم خیلی تاثیر داره ارامش داشته باشی استرس نگیری ب چیزای مثبت فکر کنی با جتینت صحبت کنی 

رفتین دکتر و هر تغییری ایجاد شد منو بی خبر نزارین ... شبها تا صبح کارم گریست و خیلی نگرانم

الان شما تحت نظر دکتر هستین.؟

پزشک من کرونا گرفته و الآن مطب نمیاد.. همسرم هم به خاطر اینکه خیلی بی قرارم میگه نمیخوام دیگه سونو بدی و توکل بر خدا... آخه واقعا توی جنینی نمیشه براشون کاری کرد. ولی واقعا برا آدم آروم و قرار نمیمونه

عدد شما که خیلی جای امید داره.. دوتا بطن جنینتون ۱۰ هست؟

نمیدونم زده دو طرفه سرش ی طرفش اومده بود جلو 😭😭😭😭توکلم بخداست ببینم واسم چی رقم زده 

من از شدت ناراحتی حتی دچار مسمومیت بارداری شدم...مگر خدا خودش به داد دلمون برسه.. براتون از ته دل دع ...

میدونم چی میگ قشنگ حالو روزتو درک میکنم منم هواسی دیگ‌واسم نمونده بهم میگن فکر نکن میشه اخه فک نکنی ۶ ماه سالم بود یدفه اینجوری شد اخه چرا جیگر ادم خون نمیشه 

2706