2737
2734
عنوان

خانوما ...کمک لطفا

181 بازدید | 29 پست

یکی از دوستان خانوادگی ما دوسال میخوان برای پسرشون بیان خواستگاری برای من 

من فقط ۱۹ سالمه ..اصلا قصد ازدواج ندارم خانوادمم کاملا موافقن ..

حالا هرچی ما بهونه میاریم اونا میگن ما قبول میکنیم 

دیروز دوست پدرم تنها اومدن با پدرم جدی صحبت کردن گفتن من اصلا پسرشون رو نمیشناسم بذاره بیشتر باهم اشنا بشیم و ...پدرم هم گفتن اصلااا قصد ازدواج ندارم و ..اما اون گفته به حرمت این دوستی اجازه بدیم بیان 

پدرم باهام صحبت کرد گفت نمیخوام اذیت بشی و دوستیمو بهم میزنم ...

من میدونم چه قدر دوستش رو دوست داره پدرم ..احساس بدی دارم ..به خاطر من داره دوست قدیمیش رو از دست میده 

یه دلیل قانع کننده بهم بگین که من بگم و اون مرد رو قانع کنم تا نیان ...

اقا پسر ۲۵ سالشه ..مدلینگ بیلبورد تبلیغاتی هست ،من گفتم از این شغل راضی نیستم گفتن دیگه مدل نمیشن و فقط سرپرست اون قسمت باقی میمونن 

من هرچی میگم اینا یه چیزی جواب میدن 

گفتم میخوام ۳۰ سالگی ازدواج کنم گفتن اگه قبول کنم‌نامزد باشیم صبر میکنن ...

من اصلا از این اقا خوشم‌نمیاد اصلا قصد ازدواج ندارم اخه ...

کمکم کنید ...

پسرشون به خانوادش گفته اگه قبول نکنم ،برای همیشه از ایران میره ...

چه قدر احساس بدی دارم 

😎

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب اول بشناسش شاید خوشت اومد وقتی اینجوری دوست داره اگه میدونی پسر خوبیه درحد اشنایی مگه اشکالش چیه خدارو چ دیدی یهو عاشقش شدی😂

در انتظار یه وروجک شیطون🤩میشه برا باردار شدنم صلوات بدید
2738
خب اول بشناسش شاید خوشت اومد وقتی اینجوری دوست داره اگه میدونی پسر خوبیه درحد اشنایی مگه اشکالش چیه ...

نه ..اصلا افکار خیلی متفاوتی داریم و همین قدر شناخت برای من کافی هست ...

من اینو گفتم بهشون ،میگن هر طوری شما فکر کنید من هم فکر خواهم کرد 

کاملا حرفشون بی منطق بود ..

فکر میکنید نگفتم  واقعا خیلی بده که دارن مارو اینطور تحت فشار میذارن ..

نمیدونم والا بعد چند مدت خودشون خسته میشن ول میکنن🤦🏻‍♀️

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 

ب نظرم اونا فک میکنن شما راضی هستید و دارید ناز میکنید یا الان شرایط ازدواج واقعا نداری

اونا نمیدونن ک تو از پسرشون خوشت نمیاد

بهتره پدرت یا یکی به گوش اون خانواده برسونه ک خیلی رک بگه ک تو از پسرش خوشت نمیاد و تمام میشه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
خوب بذار بیان خودت به پسره بگو که من قصد ازدواج ندارم و به خاطر پدرم راضی شدم بیاین

خودشون یه بار تنها اومدن تا بامن صحبت کنن ،من بهشون گفتم ...گفتم دوتا انسان کاملا متفاوت هستیم ..اصلا جنس روحمون یکی نیست 

نه ..اصلا افکار خیلی متفاوتی داریم و همین قدر شناخت برای من کافی هست ... من اینو گفتم بهشون ،میگن ه ...

شناخت از روی ظاهر با شناختی که با طرف بری بیرون وحرف بزنی کلا فرق داره گلمممم

در انتظار یه وروجک شیطون🤩میشه برا باردار شدنم صلوات بدید
نمیدونم والا بعد چند مدت خودشون خسته میشن ول میکنن🤦🏻‍♀️

دقیقا ...به خودشون هم گفتم این احساساتتون فقط مدتی باهاتونه ...اشک از چشمام اومد گفت تو چه میدونی عشق چیه ...

اصلا نمیپسندمش ..اصلا ، مطمئنم مدتی بگذره فراموش میکنه 

2706