2726
عنوان

پدرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پدرشوهرت خیلی کارش زشته بچه دختر و پسر نداره 

وقتی بدنیا بیادسریع خودشوتو دل همه جا میکنه مطمئنم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2728

عزیزم خدا را شکر کن که رحمتش رو نصیب تو و شوهرت کرده 

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…

من باردارم و بهت حق میدم ناراحت بشی چون ادم تو این دوران حساس تره .اما دختر یه خصبتی داره کهذخودشو تو دل همه جا میکنه مطمئن باش فردا پدرشوهرت از گفتش پشیمون میشه .درضمن من و مخصوصا شوعرم ارزومون بود بچمون دختر باشع مادرشوهرم گفت فلانی دوتا دختر داره شوهرش بهش گفته اجاق کوری به منم خیلیییی برخوردکه اینقدر کوته فکره این حرفو زمانی زد که من دوماهم بود😔

تازه آمار به دنیا اومدن دخترا از پسرها کمتره این پسرا آخر زن می‌خوان   تو حکمت خدا نمیشه نظر داد

آخرشم گیر خودمون میفتن  

...

😂😂😂😂😂😂😂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
با پدرشوهر ایشون چه فرقی داری شما؟!!!

جالبه میان تو همچین تاپیکایی از خوبیای دختر میگن بهتر از پسره و فلان خوب دقیقا اینا چه فرقی با پسر دوستا دارن هر دوش که تبعیضه احساس میکنم ی حالت ترحم گونه ای به دختر دارن 🥺

ما فامیلای مادربزرگم به شدت پسر دوستن جالبه اکثرا هم پسر دارن ولی چن تایی هم که دختر دارن عاشقشونن ا ...

ن اصلا ناشکر نیستم

خودمم خیلی سختی کشیدم تا باردار شدم.خودمو شوهرم خیلی خوشحالیم

اما این حرفا ادمو اذیت میکنن

2706