2737
2739
عنوان

رژیم لاغری

125 بازدید | 10 پست

سلام آبجیای گلم 

من قبلاً چهار دوره رژیم لیومی گرفتم 

دو دوره اول خوب بود و کم کردم و ریزش مو نداشتم 

ولی دوره سه چهار زیاد وزن کم نکردم البته پیاده رویشو انجام ندادم 

و ریزش مو و کف پاهام ترک زد.همه مکملامو میخوردم

الان تا وزن ایده آلو ۱۵کیلو فاصله دارم 

بنظرتون مجدد رژیمشون بگیرم؟ 

کسی رژیم لیمومی رو انجام داده تا اخر؟

چاقی رو اعصابمه 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه دیگه نگیر کالری شما بگیر

چه کنم برنگردم.؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
چه جوریه رژیمش

بد نبود گشنگی نمی‌کشی.

چن کیلو اضاف وزن داشتی؟ برنج چن روزتوهفته داشتی

سه روز در هفته 

۲۳کیلو

2738
پس علت ریزش مو چیه تو این رژیم

نمیدونم یعنی رسما کچل شدم هنوزم ادامه داره هرچی ماسک میزنم بازم هست

نمیدونم یعنی رسما کچل شدم هنوزم ادامه داره هرچی ماسک میزنم بازم هست

وای چه بد عزیزم کالری شمار چون همه چیز میتونی بخوری این عوارض نداره 

وقتی به وزن هدفت رسیدی واسه اینکه برنگرده تا چند ماه دقیق کالریه خودتو باید بخوری مثلا کالری مناسب وزن هفتاد ۲۱۰۰ اگه بخوای لاغری شی باید ۱۰۰۰ کمتر بخوری واسه تثبیت دقیق ۲۱۰۰ تا

وای چه بد عزیزم کالری شمار چون همه چیز میتونی بخوری این عوارض نداره  وقتی به وزن هدفت رسیدی وا ...

ممنون عزیزم💙😍