2737
2734
عنوان

از خونه فرار كردم جايي ندارم برم

| مشاهده متن کامل بحث + 9478 بازدید | 135 پست
زیادی سرکاریه انگار😐

اره اصلا هیچی نمیگه

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نکن این کارو من ی بار پنج سالم بود از خونمون فرار کردم رفتم سر خیابون ظهر بابام موقع برگشتن از اداره ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
2738

ببین عزیزترین کس من همه ی این راهارو رفت الان میدونی کجاس؟ سینه قبرستون اونم تو42 سالگی😢

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
واییییی  حالا اگ دوس پسره من بود  منو با ی بچه برمیگردوند خونه بابام😐😐💔

خیلی خوووووووب بود

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

۱۴۸۰ که الان نیستن زنگ بزن زودتر ۱۲۳ با اونا برگرد خونه

پسره میگیره حتمن بلا سرت میاره آبروت می ره ، پاشو یه آژانس بگیر سریع برو خونه اتون مامانت دق می کنه داداش ات غلط کرد 

الان دارن دنبالت می گردن 

این کارا نتیجه ای نداره 

مگه خونه ی همه گل و بلبله

خرج ات نمی کنند چون الان قحطی اومده مردم همه در فشارند 

یه روزی به این کارت  می خندی که امیدوارم دیر نشده باشه 

بیچاره فقط مادرت!

نکن این کارو من ی بار پنج سالم بود از خونمون فرار کردم رفتم سر خیابون ظهر بابام موقع برگشتن از اداره ...

خدا خفه ت نکنه🤣🤣🤣🤣🤣

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
2706