2737
2734
عنوان

موش تو خونمون پیدا شده

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوچیک بود بنظرت چندتان یا همین بود؟؟

احتمالا همین یکی است.

کوچیک باشه خوبه

به چسب گیر میکنه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
نه هر دفعه یکی  دیدم  از تو کوچه میومدند معمولا برای نون خشک میان سعی کن تو خونه نگه ندا ...

نون خشک اصلا ندارم بخدا خونه رو هم هرروز تمیز میکنم طبقه دومیم تراسمون میخوره ب زمین خالی پشتش ممکنه از اونجا اومده باشه؟؟نمیدونم چقد خودمو امیدوار کنم ک یدونه اس دارم دیوونه میشم

وای خونه ما هم چندهفته پیش اومده تازه چند روزه گرفتیمش ولی با آدم کار ندارع نترس منم واقعا میترسیدم یا رو تخت بودم یا رو مبل موش بیشتر از کنار دیوار میره و با آدم کار نداره ک آرامش خودتو حفظ کن از این چسبای موش بگیر 

فقط گفتم تا شوهرم برسه خیلی میترسم 

از لوله راه آب فاضلابتون بالا نیومده؟؟؟. 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2738
وای خونه ما هم چندهفته پیش اومده تازه چند روزه گرفتیمش ولی با آدم کار ندارع نترس منم واقعا میترسیدم ...

فقط اگ مطمين شم همین یکی بوده آرامش میگیرم اگ بازم باشه زندگیم حروم میشه بخدا همه وسایلم میندازم دور

دقیقا من از سوسک بیشتر بدم میادتا موش!

موش مثل سوسک خنگ نیست!!! به سمت آدم نمیاد!

از گوشه و کنار رد میشه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نون خشک اصلا ندارم بخدا خونه رو هم هرروز تمیز میکنم طبقه دومیم تراسمون میخوره ب زمین خالی پشتش ممکنه ...

نگران نباش منم هر دفعه یه دونه دیدم دوتاشو باهم ندیدم که برو رو تختی جایی بخواب اصلا نگران نباش.رو تخت نمیادکه

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2706