2733
2734
عنوان

موش تو خونمون پیدا شده

809 بازدید | 48 پست

کیا تجربه دارن شوهرم سرکاره دیر میاد تروخدا دارم از ترس میمیرم باردارم قلبم تیرمیکشه اینقد گریه کردم نفسم بند اومده ی موش کوچیک دیدم تا امروز ندیده بودم هیچ فضله ای هم تو خونه پیدا نکردم رفت تو ی سوراخی پر سمش کردم و سوراخو با چندتا پلاستیک کیپ کردم ممکنه بازم باشه؟؟؟یا همین یکی بوده دارم دیوونه میشم بخدا خونم هرروز تمیز میکنم یذره کثیفی نداره 

از این تله ها بزارین 

وای خدا من میترسیدم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واای درکت میکنم چند ماه پیش دوتا موس اومد خونمون تازه همکف هم نبودمعلوم نیست چیجوری خودشو رسونده

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

من بودم برای همیشه جمع میکردم از اون خونه میرفتم😐😭

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏

زیر کابینت چسب موش بزار چندتا

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738

تروخدا راهنماییم کنین چیکار کنم چقد امکان داره بجز اون بازم باشه توخونه تا امروز اصلا ندیده بودم هیچ فضله هم هیجای خونه نبود مستاجرم نمیتونم نصف سال خالی کنم خونرو وای خدا قلبم داره از سینم درمیاد چیکارکنم

تروخدا راهنماییم کنین چیکار کنم چقد امکان داره بجز اون بازم باشه توخونه تا امروز اصلا ندیده بودم هیچ ...

عزیزم برو بیرون

زنگ بزن شوهرت بیاد

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
موشه دیگه ادمخور ک نیست چرا گریه کنی تا نفست بند بیاد چرا اینقد ترسویین خب مثلا قراره مادربشین ب خود ...

از ترسم نیست زندگیم ب گند کشیده میشه بخدا از وسیله هام همه متنفر شدم ندیدی ک بدونی دردم چیه

ببین چسب شیشه ای بردار سوراخ رو باش کیپ کن

چسب موش هم بذار جاهای مختلف خونه

روش هم یه تیکه ماهی بذار

ما دوتا موش رو با چسب گرفتیم ولی بعد از چند روز

چسب موش خیلی خوبه از وقتی موش اومده جاهای مختف خونه گذاشتیم اینقدر مارمولک روش خشک شده😐😐فکر ممیکردیم کارمولک هم داریم

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2706