2737
2734
عنوان

اصلا باورم نمیشه بزرگ شدم

675 بازدید | 30 پست

هنوزم فکرمی کنم همون دختر 14،15ساله مدرسه ای هستم بعضی وقتا به دور و برم که نگاه می کنم اصلا باورم نمیشه خانم این خونه منم این آقایی که اینجاست شوهرمه و این دخترکوچولو دخترمه ،باخودم میگم من کی بزرگ شدم چطور اینهمه گذشت من که همیشه تو رویای بزرگ شدن بودم فکر می کردم تا24سالگ خیلی راهه  اما الان .......

نکنه یه روز برم جلو آینه و بگم این پیرزن باموهای سفید و صورت پرچین و چروک و دستای لرزون منم؟

من که هنوز24سالمه و امروز باید دخترمو می بردم واکسن بزنه ،امشب اولین قسمت اول پایتخت میاد ؟زنگ درو بزنندونوه ام بایه نون تو دستش بهم لبخند بزنه و بگه مامانم گفت برای مامان جونم نون بخرو بهش بگم مامان جون چراماسک نزدی ؟نمیگی مریض بشی؟و نوه ام بخنده و بگه حداحافظ مامان جون امشب امتحان تاریخ دارم از بیماری کرونا و زندگی در دوران کرونا وتا واکسن و و درمانش خیلی درس دارم راستی مامان جون شما اون سالهارو یادتونه؟و من تا بیام حرفی بزنم درو بهم بزنه و بره 

......

منم21سالمع همش حس میکنم18سالمع نمیدونم چرا 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چه فانتزی باحالی

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پایتخته امشب؟

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
2738
دقیقا 

حسمو دوس دارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من ۴۲سالمه اما همون خانم ۲۴ساله م😊

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
رویا پردازیت عالیه ولی بنظرم نوه ات میاد میگه مامان جون از دوست پسرم حامله شدم راهی برای سقط نداری

شت😂😂😂😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706