2733
2734
عنوان

شوهرم جلوی همه منو ضایعه میکنه

825 بازدید | 64 پست

بچه ها شوهرم جلوی کل خانوادش بهم بی احترامی میکنه و  وقتی پیش خانوادش بهش زنگ میزنم با خشونت جوابمو میده و اصلا بهم نمیگه خوبی و اینا میگه قطع کن جلوی همه ضایعم میکنه خسته شدم از دستش 

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️

ی بار بشورش بهنش کن رو بند درست میشه

اقاهستم سایت مال بابات یا شوهرت انداخته پشت قباله ازدواجت که به من میگی خاله زنک!! ...................دِ آ خِ بِگو دِلِتو کی بُر زَد مَگِه اَز توُ نِمیپُرسَم دااااااااااد نَزن این رابِطَرو کارای تُ داد بِ باد نََ مَن آخَرَم دیدَم دَستاتوُن باهَمَن داد نَزَن ساکِت شوُ حَرفام بازَم  هَس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط مقابله ب مثل جواب میده تو این موارد

و اینکه وقتی پیش خونوادشع اصلا زنگش نزن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738

ایقققققد بی محلش کن تا بفهمه چکار کرده

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706