2737
2734
عنوان

شما اگه ببینید شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
که عزیزم چرا خانم های دیگه رو سرچ میکنی ؟ این عزت نفس منو خراب میکنه و باعث میشه به شما حس بدی ...

بعدش چی میشه؟ حتما شرمنده میشه و عذر خواهی میکنه و میگ تکرار نمیشه ولی اگ بعدا بره باز قایمکی ببینه چی

شما الان بخاطر تنوع طلبی توی نی نی سایت هستید ؟

ربطی نداره نه اصلا

اولا من مجردم دوما من از دیدگاه خودم براشون گفتم سوما قرار نبود ک شما برای نظر من بخواین دکتری کنید

2738

توهم همش برو پسرای ورزشکارو نگا کن و نشونش بده بگو عجب هیکلی داره😂🚶🏻‍♀️

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
فکر خوبیه 😐👌

😊😊😍

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

جامعه پییشرفت کرده جهان پیشرفت کرده 

حالا این نگاه یه هیکلی کنه چی میشه 

حالا اونا میان زنش میشن از آمریکا پا میشن میان 😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2706