2737
2734
عنوان

بیاین بگین دوران مجردی چطوری پسرا شماره دادن بهتون 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 224 پست
من از کسی شمارع قبول نمیکنم😂

خخخخخ خداروشکر واسه من پیش نیومده   

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ازدواج هر جا میرم شماره میندازن..یبار جلو محل کار شوهرم بودم یارو اونده با سانتافه ۲۵ سالش بود شماره داد و  رفت چون شلوغ بود..هرجا میرم گیر میدن میخان بخورنم😐

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
2728
@بلوچ2   🙂

مرسی عزیزم از اول تو تاپیک بودم ولی بازم ممنونم 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
یه وقتایی زوری میدن 😉

میدونم 

پیش اومدع 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
من خودم چون دانشجو شاغل بودم به بهانه ها مختلف شماره دادن یا به بهنه ها مختلف پیام و زنگ زدن  ...

چه بهانه هایی؟این مواقع ذهنشون خوب به کار میوفته روش ابداع میکنن

فکرکنم توجیبش چسب زخم بوده هیچی به ذهنش نرسیده جزاینکه باچسب بزنه به شالم ...توخیابون یهودوستم پیشم ...

خخخخخ خوبه دوستت دیگه کنده از شالت

وای نمیخوای؟

چیو؟!

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
چه بهانه هایی؟این مواقع ذهنشون خوب به کار میوفته روش ابداع میکنن

آره واقعا 😂😂😂

مثلن من تو بخش مالیم یارو از بخش پرورشی زنگ میرنه در مورد یادواره شهدا حرف میزنه 

آخه خونت خراب مالی به یادواره شهدا چه 😂😂

حالا چرا از شهدا مایع میزاری 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2706