2703
2553
عنوان

چی بگم به این شوهر

443 بازدید | 38 پست

بچه ها امروزخواهرشوهر و مادرشوهرم رو نهار دعوت کرذه بودیم بعد اومدن شام هم موندن منم سنگ تموم گذاشته تو پذیرایی بعد شب قبل شام شوهرم با خواهر زاذش همش کشتی میگرفت گفتم مجید یه بار دوبار شوخی بسه بچه خسته شد قبلشم همه هی میگفتن نزن بچرو و بشین و این حرفا برگشت پیش اونا گف به تو چه اصلا برو خونه بابات کل خستگیم تو تنم موند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

برو به بهونه کشتی یدونه سیلی بزن بهش 😐

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

تاپیک آخری رو گزارش بزنین ممنون 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2714
2706