2726
عنوان

دلم واسه يكي تنگ شده مشاوره ميخوام

227 بازدید | 25 پست

بچه ها من يه رفيقي داشتم كه ٢ ،٣ سال پيش خيلي باهم خوب بوديم ولي ايشون خيليييييي معروف شد و يه اكيپ ساخت الان فقط با اونا اكيه ديگه بهم محل نداد خيلي دلم واسش تنگ شده از يه نظرم فكر ميكنم ازم دلخوره  به نظرتون چيكار كنم تا بتونم دوباره باهاش صحبت كنم؟

(يه پسر مغروريه)

Be your own hero💜✨

رفیق معمولی بودید؟

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😕😕😕😕

میخوای چیکار تلاش کنی با یه پسر دوست شی دنبال شوهر باش شوووهر😑

بخند شاد باش💜:) بزار بفهمن قوی تر از دیروزی🙆🏻‍♀️🦄  .............. با قوانین خودت زندگی کن❤🖇 .....در قلب من جاودانه ای🥺❤
2728

بچه ها یکی ک دلش گرفته بیاد بحرفیم بعد مدتتتتتت ها دلم گرفت😐🤦🏻‍♀️

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
بگيد چيكار كنم لطفا😞😂

هیچی

پیام بدی محل نمیزاره ضایع میشی

بشین دوغتو بنوش

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706