2737
2734
عنوان

دهه شصتی ها از خاطرات حموم بچگیاتون بکید

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 73 پست

هفتادیم

سبزه هستم محکم منو میشست چون بابام میگفت تمیز نمیشوری این رنگیه . هیچ کس نبود بگه پدر من فدات بشم من مث خودت سبزه هستم چرکولک نیستم . گریه هم ک میکردم میگفت گاو حموم از تو ابشی میاد میخوردت منم دیگه صدام در نمیومد 😂😂😂😂😂😂

به خودم امدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل ب کسی بستن بود❤️ME❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عاقاتهشم سه تن لباس تنمون میکردن وهمونجاعین مرده هامیفتادیم میخابیدیم ومیگن اخی دخترم خابید نمیگن ازبس سابیدیم خسته شدن ازفرط خستگی خابیدن!فقط پوستی برام نمیموند منم سفیدقشنگ همه پوستم کنده میشد میشدم عین لبو!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

یبار  نمیدونم  چرا  شب خونه  عمه  موندیم.  اول صبح  بیدارمون کرد  من و خواهرم  رو.  برد حموم  با آب  جووووش  ما رو میسابید فقط جیغ  میزدیم  وای  وحشتناکترین خاطره  از حموم  بخدا  گریه میکردیم  جیغ  میزدیم  انگار رفته بودیم  سلاخ خونه😑😑😑

Karma😊
زودباش فین کن:/ کی جمله رو یادشه؟بلایکه دستامونو میگرفتن بالای سرمون میچرخوندنمون صلوات میفرستادن ...

فین یادمه🤣

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
هفتادیم سبزه هستم محکم منو میشست چون بابام میگفت تمیز نمیشوری این رنگیه . هیچ کس نبود بگه پدر من فد ...

الان یکم اب داغ باش۶ پشرم ی۹ور گریه میکنه

ما بدبختا زیر ۱۰۰ درجه میرفتیم 🤣

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

اینکه خوبه

بچه م دنیا اومد اولین حمومش مادرم برد سه روزه بود 🥴🥴🥴🥴

بخدا فیلم حمامش دارم

بچه سه روزه دو دفعه شامپو زد ی بار با صابون سابید 

اخه طفلک کجای دنیارو گشته بود چرک شده 🤣🤣🤣

اونقدر محکم میکشید بچه جیک نزد 🥴

به زور بیدارش میکردم برای شیر  خمار خواب بود ی روز 😄

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
اینکه خوبه بچه م دنیا اومد اولین حمومش مادرم برد سه روزه بود 🥴🥴🥴🥴 بخدا فیلم حمامش دارم بچه سه ...

🤣🤣🤣بچه منم مادرم شست ی جور گردنشو میسابیر گفتم گردنش شکست گفت نه کرونا هست خطرناکه