2726
عنوان

مادر نشدن،حسرت بچه دار شدن

678 بازدید | 52 پست

سلام بر تو مادر عزیز،مادری که خدا خیلی به تو لطف کرده که مادر شدی و فرزند داری. دختر یا پسر بودنش و تعدادشان مهم نیست  مهم این است که تو مادری 

... و می توانی بزرگ شدن فرزندانت را ببینی 

آنها را ببوسی 

آنها را لمس کنی 

با آنها به پارک بروی ...

... و هر وقت دلت گرفت سر آنها داد بزنی

پس قدر نعمت هایی که خدا به تو داده را بدان خیلی راحت به دست نیامده پس یکبار دیگر با دقت فرزندانت را نگاه کن آنها را ببوس و از این به بعد بیشتر به آنها توجه کن

دختر یا پسر بودنشان مهم نیست مهم این است که هستند

پس خدا را شکر کن 

و در نهایت این وب تقدیم به بانوانی است که ازدواج کرده اند و به هر دلیلی سالیانی است که مادر نشده اند و در حسرت فرزنددار شدن سوخته اند

خانما تورو خدا قدر نعمتی که خدا بهتون داده بدونید

به خدا نمیدونید خونه ی سوت و کور یعنی چی 

خدا خیلی دوستون داشته

خیلی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوا و درمان های مختلف،امپول هایی که تمام بدنم رو سوراخ سوراخ کرده قرص هایی که معده نزاشته برام،رفتن ب مطب دکترایی که ساعت ها باید اونجا بشینیم و در اخر بی نتیجه و همون زندگی سرد همیشگی

دوا و درمان های مختلف،امپول هایی که تمام بدنم رو سوراخ سوراخ کرده قرص هایی که معده نزاشته برام،رفتن ...

منم سه سال انتظار کشیدم ، لحظه ای که بی بی چک مثبت شد از خوشحالی گریه کردم و فقط حال خوبم رو برای همه منتظر ها  آرزو کردم 

خیلی سخته تحمل بی فرزندی و سرد شدن زندگی، روحی داغون شده  نگاه تلخ اطرافیان،دیدن فرشته های کوچ ...

دقیقا من الان تو همین شرایطم خستم از مردم از فضولی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

خستم ازهمه از سوالا از زندگی سوت کوره از نیش کنایه مردم که انگار تیر میزنن تو قلب آدم. از همچيز خستم. 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

منی ک ۷ ساله انتظار میکشم میدونم چیمیگی

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706