2726
عنوان

دعام میکنید؟

31 بازدید | 5 پست

خیلی داستانش طولانیه فقط در همین حد بگم که ی مشکل و ی خواسته ای از بچگی داشتم که خیلی بخاطرش اذیت شدم(و میشم) خیلی دارم تلاش میکنم بخاطرش

اگه خدا بخواد تا کمتر از یک سال دیگه احتمالش هست به اون خواستم برسم و مشکلم کاملا حل بشه 

خیلی زندگیم به اون وابستست حتی تصورشم به وجدم میاره که همه چی حل میشه 

و به خواسته ام برسم

دعام میکنید مهربونا؟

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
حتما عزیزم

انشالله تو هم خیلی زود به خواستت برسی🥰

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شاءالله هر چی خیره برات پیش بیاد اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
ان شاءالله هر چی خیره برات پیش بیاد اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

انشالله شمام خواسته هاتون در جهت حکمت خدا باشه🥰

انشالله شمام خواسته هاتون در جهت حکمت خدا باشه🥰

ممنونم ان شاءالله

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤