2733
2734
میفهمم😁حساسه 

🤕🤕🤕پیرم کرده 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
[QUOTE=166128778]خیلیییی عجیبیییی 🤕🤕🤕😍😍😍 خووووشبحالشش بخدااا اونوقت بیچاره ننه مرده من میگه مو ...

افرین ک اینقد زن زندگی،پاچه گرفتن بدترمیکنه همه چیو،منم دوس دارم کنار بیام گاهی زورم میگیره ک باید اخلاقشو تحمل کنم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو قطبي نبود؟

نمیدونم گاهی امیدوار میشد عاشقم میشد گاهی بد باهام میشد میگفت تو زندانیم کردی

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
ن اصلا ب روی خودش نمیاره میگه ما ب درد هم نمیخوردیم باهم جور نبودیم فقط همدیگه را دوست داشتیم بخاطر ...

میاد میگیره عزیزم دلشم بخواد من خیلیارومیشناسم حتی بچشون بزرگ بود گرفتنش یا تو یه تاپیک با دوتابچه خواستش

2728
چرا خیلی هم بهم میگفت چقدر خوبه که تو نمیری چون من عصبانی میشم حالیم نمیشه چی میگم 

خداروشکر ک صبوری کردی،اره خب بعضیا تو عصبانیت نمیدونن چی میگن،تو درک این موضوع ک تو عصبانیت ناراحتت میکنه سخت نبودبرات؟

شوهر من یکم رو مخمه، عقدم و وقتی میاد پیشم بیس چار ساعت اسممو صدا میزنه کار خاصیم نمیگه فقط میگه بیا ...

این که بابا اصلا بین همه آقایون هست میگن بیا بشین پیش من     

ما هم که کار نداریم دیگه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2738
😂😂😂خداروشکر متحول شدی،

ارره خیلییی جوری که الان رفتم معذرت خواهی کردم ازش بخدا 😑😐

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

بله شرایطی مطلقه بود 

اخلاقی هم جدی و مغرور ( غرور خوب نه غرور بد ) 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
حتی میخواست بیاد خاستگاریم هیچی ام کم نداشت چ اخلاق چ قیافه ب من میگف حج خانومم😐😂خب چیکا کنم اصن ک ...

😑😑😑کاردنیارو باش خدایا 

عشق اگه عشق باشه همیشه تازست من هرروز که ازخواب بیدارمیشم حس میکنم روز اول آشناییمونه 💓 هییی آجی ا ...

پس چجور همچنان عاشقی اینقدرم سرسختانه ببخشین میپرسم

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
تا من گله میکنم عصبانی میشه داد وبیداد ولی در مواقع عادی خوبیم  گریه کنم واویلاس حق گریه کردنم ...

اولش با عشق ازدواج کردید بعد اینجوری شده؟یا کلا از اول اینجوری بود نمیتونستی گریع کنی

2706