2737
2734
عنوان

لکه بینی بارداری یا پریودی

175 بازدید | 6 پست

سلام .. خانمها من امروز موعدم بودم. دیروز 2 تا لکه صورتی خیلی روشن دیدم. بعد دیگه هیچی ندیدم. دل درد پریودی هم هی میگیره ول می کنه..دیروز و پریروز خیلی شدید بود ولی امروز خیلی کمه... بیبی زدم منفی بود. ممکنه باردار باشم یا پریودیه؟

توکلت علی الله فهو حسبه

ممکنه باردار باشی یا آزمایش بده یا چندروز دیگ دوباره تست بیبی بزن

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شاءا... که بزودی چشمت روشن میشه. 

ممنون عزیزم انشالله شمام باردار باشی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘