2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم در حال تلاشم برای معلمی شما چی می خونی؟ان قدر منتظر بودم یکی بیاد و تایپیک استخدامی رو بزاره ... ...

داری میخونی...راستش من بیخیال بودم و پشیمون بودم از خوندن حتی نمیدونستم عقب افتاده فکر کرده بودم تموم سده

اما اتفاقی افتاد که از نخوندنم پشیمون شدم و الان به جد شروع کردم هرچند دیر ولی امیدوارم

هنرآموز نقشه کشی...شما چی

بازم هیچی...
2738
الان اگر می خوای بخونی بیا یک برنامه ریزی کنیم تا باهم پیش بریم اگه دوست داری

تکی ببین من اینطوری برنامه ریختم...یه ماه مونده..

پنج روز آخر فقط تست...

بیست و پنج روز وقت داریم...

نصفش عمومی ...نصفش تخصصی

من از معارف شروع کردم...

دوازده روز وقته...هر دو روز یکی از عمومی ها باید تموم شه

من اندیشه یک سبحانیو دانلود کردم امروز خوندم فردا هم دو رو میخونم ...تو هم شروع کن...یکشنبه روز زبانه

بازم هیچی...

من از عمومی ها ریاضو آمار رو معاف کردم معارف دبیرستان جمع بندی و اندیشه ۱سبحانی رو خلاصه نویسی کردم و باهاش تست می زنم.....

برای ادبیات کتاب آرایه ها وجمع بندی دبیرستان رو می خونم وتست می زنم

زبان کمتر کارکردن فقط لغات. دبیرستان رو خوندم وگرامر اماگرامراکمتر یادم می مونه وتست در حد سیصد تا

Icdlرو منبع خوندم وحالا تست می زنم

قانون اساسی و اطلاعات عمومی.  فقط تست می خونم وقتتون اساس پسند چشم انداز بیست ساله ایران 

سوالات هوش رو خیلی کم کارکردم. 

تخصصی هام یک درس رو کنار گذاشتم وار هر کدوم منبع ارشد می خونم وتست های فضلا رو می زنم ...

مشکل دارم در تست زدن تخصصی ها می ترسم تست بزنم و نتایج داغون روزبه رو شم ....ومشکل دیگه زود از برنامه ریزیم خسته می شم من هر پنج روز یکبار  برنامه ریزی مجددی می کنم ...

من می تونم با توکل به توخداجون  
2706