2726
عنوان

علائم بارداری

119 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من برای فرزند دومم حدود 4 ماه هست اقدام کردم هیچ مشکلی ندارم پریودم هم منظمه این ماه دو روز از موعدم میگذره سینه هام حساس شده رگهاش روش برجسته هست تکرر ادرار دارم سینه هام تیر میکشه زیر دلم درد میگیره پاو زانو هامم هر از گاهی درد میگیره به نظرتون پریود میشم یا باردارم؟ 

بارداری عزیزم مبارکه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخداتمام این علائمی ک گفتی همشو یک هفتس دارم بااین تفاوت ک من واردماه پنجم بارداری شدم😂😂😂😂

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2728
بخداتمام این علائمی ک گفتی همشو یک هفتس دارم بااین تفاوت ک من واردماه پنجم بارداری شدم😂😂😂😂

عزیزم من همین علایم دارم با ترشحات ابکی ببخشید ممکنه باردارباشم؟

خدایا شکرت بابت همه چی
عزیزم من همین علایم دارم با ترشحات ابکی ببخشید ممکنه باردارباشم؟

اره گلم میتونه تغییرات پریودی باشه میتونه بارداری باشه من از چن روزبعداقدام ترشحاتم زیادشد طوری ک خودم متوجه میشدم ایناترشحات همیشگی نیستن منظورم مقدار و رنگ وایناش.یامثلا من هیچوق کمردردنداشتم ولی کمرم دردمیکرداون روزا.الانم ک دیگه نگم برات بلایی نمونده سرمن نیاد همه این علائم استارترودارم حتی لگنم جوری دردمیکنه ک مث فلج ها راه میرم😅

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
اگه باردار بودی برای من و همه کسایی که دوست دارن مامان بشن دعا کن لطفا 

انشالله بحق طفل ۶ماهه حسین همه شمامنتظرادامنتون سبزشه 🤲

مرسی از دعای قشنگت 

فدات عزیزم منم محتاجم به دعا😘