2737
2734
عنوان

انجمن حمایت از ازدواج کودکان نی نی سایت😑 بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 148 پست
😑😑 منم بودم خیلی بد بود🤦‍♀️

متنفرم ازش هرجا اسمشو می بینم میگم خدا خودت فقط اون دهنشو ببند چقدر از خودش و شوهرش مطمین بود فقط الهی خدا جوابشو بده که اینهمه توهین کرد و دل شکست حاضرم قسم بخورم شوهرش یک آشغال بدرد نخوره که همچین زنی گرفته

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من خودم تاحالا نداشتم چون میدونم خط قرمز خانوادمه ولی نامزد با اون خیلی فرق داره وچ رل چ نامزد چ شوه ...

خب یکی اینجا سوال میپرسه چند سالگی ازدواج کردین

بنظرتون چی بگه ؟

به دروغ بگه ۴۰سالگی؟؟؟

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ازدواجم کردم. ازدواج فرار نمیکنه که. الان خیلی خوشحالم که همه چیز رو خودم تجربه کردم. حتی شد ...

من همه چیز رو تجربه کردم جز دیر اومدن همیشه زود باید خونه میبودم البته هنوز دانشگاه نرفتم همه چیز تحربه کردم جز سفر

عجب بابا عجب

باز ازدواج تو سن پایین اگه هردوطرف کم سن باشن قابل پذیرش تره تا اینکه دختر کم سن و مرد خیلی بزرگتر باشه! هیچوقت حس خوبی به اینطور مردایی نداشتم فکرمیکنم فقط به چشم ابزار جنسی به زن نگاه میکنن

2728
من این امضاتو توی امضای ی کاربر دیده بود امضات جالب بود😊

مرسی عزیزم

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
من یه خانواده ب شدت متعصب داشتم ولی هیچکی حریف من نمیشه 😎😎 ۱۴ سالگی خودم ابرو برداشتم مامانم تا د ...

وای خوشبحالت من ک اصن نمیتونم و اینک بابامم خیلی تعصب داره اجازه نمیدن اصن

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2738
الهی    

🙁💔

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
من خودم سی سالم هست و مجردم  اما بنظرم هرکسی به خودش مربوطه هرکسی سن ازدواجش یکی دوس داره 15 س ...

یکی دوست داره بمیره باید بگیم ولش کن بمیرع😑 خب هرچیزی ک خوپش دوست داشت که نمیشه من خودم هنوز ۱۸ سالم نشده ولی ب پونزده سالگیم ک نگاه میکنم میگم چقدر احمق و بچه بودم و مطمئنم بیست سالمم بشه همینو در مورد کارای الانم میگم . ادو اول باید عقلش کامل بشه بره تو جامعه بعد ازدواج

عجب بابا عجب
من خودم سی سالم هست و مجردم  اما بنظرم هرکسی به خودش مربوطه هرکسی سن ازدواجش یکی دوس داره 15 س ...

کل حرف من همینه...

اونای که میگن مجبور شدیم و....

اجبارش که ظلمه چه ۱۶ سالت باشه 

چه ۵۰سال

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...

بستگی به فرهنگ خانواده داره یکی پدر مادر از بس بهش سخت میگیرن میگه شوهر کنم برم مثلا راحت بشم نمیدونه اصلا زندگی مشترک یعنی چی 

من یکی از دوستام مامانش همش میگفت دعا کنین بختش باز بشه شوهر کنه حالا چند سالش بود دخترش ۱۶ سال 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
وای خوشبحالت من ک اصن نمیتونم و اینک بابامم خیلی تعصب داره اجازه نمیدن اصن

من نه اینکه بابام کاری نداشت کار داشت اولش دعوام کرد چلی خب فقط گفت زشت شدی و اینا دیگ کاری نکرد 😁 به نظرم رو دلشون راه برو میزارن

عجب بابا عجب
من همه چیز رو تجربه کردم جز دیر اومدن همیشه زود باید خونه میبودم البته هنوز دانشگاه نرفتم همه چیز تح ...

آره خب شما خیلی کم سن و سالید.

من از ۱۹سالگی قوانین خونه رو به چالش کشیدم😉

2706