2726

سلام عزیزان میگم ورم کردن سمت چپ رحم در هفته ۷ بارداری طبیعیه؟(کلا سمت چپم یکم بیشتر باد کرده نسبت به راستم) هنوز سونو نرفتم

چرا اینجوری هست؟ مگه بچه نباید وسط باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو حالت عادی هم سمت چپم ی ذره بالاتر از راسته  

ای وی افی هم هستم کلی سونو مونو شدم چیزی نیس ولی

عجیبه😁

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2728
من تو حالت عادی هم سمت چپم ی ذره بالاتر از راسته     ای وی افی هم هستم کلی سونو مونو شدم ...

بچه ها میگن نوزاد سمت چمه😁 واس منم خیلی عجیب بوو گفتم خدایی نکرده خارج رحمی نشه اخه سونو نرفتم هنوز 

اخه من فکر کردم بچه ای که هفته هفت هست اصلا انقور ریزه ک نمیتونه باعث باد کردن یطرفه بشه

برا من از اول بود. اما شما هم رفتی دکتر بپرس

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
بچه ها میگن نوزاد سمت چمه😁 واس منم خیلی عجیب بوو گفتم خدایی نکرده خارج رحمی نشه اخه سونو نرفتم هنوز ...

عزیزم درد داره؟

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
برا من از اول بود. اما شما هم رفتی دکتر بپرس

این هفته باید برم..واسم دعه کنین همه چیزم خوب باشه خدا این نی نی و با معجزه بهم داده با وجود این کیستای آندومتریوزی ک من دارم😐

بچه ها میگن نوزاد سمت چمه😁 واس منم خیلی عجیب بوو گفتم خدایی نکرده خارج رحمی نشه اخه سونو نرفتم هنوز ...

طبیعی باردار شدید؟

من امروز روز سیزده انتقال جنینم. دیروز انگار موعدپریودم بود😂ی دلدرد شدید گرفتم و لک دیدم فوری امپول زدم الان ک قطع شده.. ولی امیدی ب بارداری ندارم😪

برای منم بود دکتر گفت طبیعیه بچه اونور رفته خب

من تازه این هفته میرم واس قلبش...اخه من آندومتریوز دارم همش میترسیدم خدایی نکرده خارج رحمی نباشه ک ی طرف بیشتر باد کرده

طبیعی باردار شدید؟ من امروز روز سیزده انتقال جنینم. دیروز انگار موعدپریودم بود😂ی دلدرد شدید گرفتم ...

من اره شکر خدا ولی خیلی خرج کردم عکس رنگی گرفتم بعد باردار شدم ..چندساله دارم خرج میکنم تا بشه😢

من اره شکر خدا ولی خیلی خرج کردم عکس رنگی گرفتم بعد باردار شدم ..چندساله دارم خرج میکنم تا بشه😢

ماهم س ساله پیگیریم این بار چهارم ای وی افمه

دوبار ای یو ای شدم 

امیدوارم واسه بار ششم منفی نشم

2706