2703
2553
عنوان

میشه کیت تخمک گذاریمو نظر بدید

40 بازدید | 3 پست

بچه ها امروز روز چهارده پریودمه کیت زدم دوتا خط پررنگ شد اما ترشحات ندارم که نشانه تخمک گذاریه بنظرتون وقتی کیت درجا مثبت میشه یعنی اندازه فولیکولا مناسب بارداریه ؟

وقتی کیت دو خط پررنگ میفته یعنی ظرف ۲۴ تا ۳۶ ساعت اینده تخمکت ازاده میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
وقتی کیت دو خط پررنگ میفته یعنی ظرف ۲۴ تا ۳۶ ساعت اینده تخمکت ازاده میشه

خوب میدونم میخام بدونم مثبت شدن کیت به معنای اینه که اندازه فولیکولا مناسب بارداریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب میدونم میخام بدونم مثبت شدن کیت به معنای اینه که اندازه فولیکولا مناسب بارداریه؟

نه

مثلا دکتر به من گفت کیت مثبت که شد، برو سونوگرافی اندازه فولیکولت رو بررسی کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2720